Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudnám meggyőzni...

Hogyan tudnám meggyőzni anyukámat?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, eddig abszolút nem sminkeltem, de most, hogy középsuliba megyek már szeretnék. Napi szinten. De tényleg nem olyan sokat. Alapozó, korrektor, szempillaspirál, szájfény és talán pirosító. Anyukám viszont nem engedné naponta, csak alkalmakkor. Hiába mondom neki, hogy mindenki ezt csinálja, és hogy ez nem is sok smink (a kortársaimhoz képest) nem érdekli. Mivel, hogyan tudnám elérni, hogy mégis megengedje a napi sminkelést?

2016. aug. 4. 20:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Akkor pirosító kilőve, és matt rúzs. Köszönöm a válaszokat.
2016. aug. 6. 11:45
 12/12 anonim ***** válasza:

BB krémek közül van néhány, amelyik tényleg minőségi, nem csak egy minimálisan fedő alapozó, ami BB krémnek el van nevezne... :D de amúgy lehet egyszerűbb, és biztosabb, ha veszel egy jó minőségű alapozót (ami nem feltétlenül drága!), és használsz hozzá nappali arckrémet, ami minimálisan fényvédő. DM-ben lehet többféle nappali krémet is kapni, nekem egy nagyon jó alverdés krémem van. Alapozók közül nekem az essence alapozója bevált, annyi volt a baj,hogy nekem világosítani kellett, mert színben kicsit eltért, de na, ez már magánügy :) az essence van egy tök jó cc krémje, aminek enyhe, és természetes fedése van. és amúgy azt is csinálhatod, hogy rúzst használsz, és azt használod pirosítónak is:D ennek így természetes hatása van, és ugye az ajkaid színe harmonizál az orcáid színével. és használj púdert is, hogy lefixáld :) ásványi púdert is használhatsz, az még jót is tesz a bőrödnek.


ilyesmi érveléssel, hogy ez még jó is a bőrödnek, meg ez természetes hatású nagyon, szerintem csak meg fogja engedni ^^

2016. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!