Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 évesen 6. osztályban,...

13 évesen 6. osztályban, mennyi smink a megengedett?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy most szinte mindenki azt fogja írni,hogy egyáltalán nem kéne sminkelnem magam,meg stb...


Eddig,volt olyan,hogy néha napján egy kis korrektort felvittem,1-2 pattanásra...

De,azt is csak néha!


Mostanában azért nem viszek fel korrektort,mert szinte az egész arcom tele van pattanásokkal,és akkor szinte mindenhova kéne...😞


A lényeg az az lenne,hogy BB krémet szeretnék használni,abból is csak egy leheletnyit.

Azért,BB krémet,mert az jobb egy kicsit mint az alapozó...


Még egy kis szemöldökport használnék,és talán szempilla spirált....

A spirálért őszintén szólva,nem nagyon vagyok oda...


Így összefoglalva,szóval a ;BB krém,szemöldökpor,és néha egy kis szempilla spirál,sok lenne?


A többi lányon is van már egy kis smink,és a tanárok nem szólnak érte.

Nem azért szeretném sminkelni magam,mert a többi lány is!



2017. febr. 18. 10:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
25%
Szia! Bennem semmiféle bántási szándék nincs, de neharagudj. Ha azt akarod, hogy minél előbb ráncosodj, akkor nagyon tudok ajánlani mindenféle sminkterméket. Értem, hogy sok pattanásod van, és lehet, hogy ez zavar, de szerintem ne csinálj hülyeséget. Akkor nem oldanád meg a problémát, inkább csak eltakarnád. Sokkal inkább figyelj a táplálkozásodra, ne egyél nagyon zsírosakat, a magvas dolgokat inkább kerüld el, és minden este és reggel mosd át az arcodat tiszta vízzel, majd micellással is. Nem pillanatok alatt fog megváltozni, de hidd el, sokkal jobban fogod magad érezni a bőrödben, ha egészségesen táplálkozol. :)
2017. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Sztem nyugodtan használj smineket ez ilyen korban teljesen normális,de a rúzst azt kerüld el.A pattanásokra meg használj bőrradírt vagy mélytisztító arcmaszkot.De ezeket zöld korrektorral és alapozóval el lehet fedni,Csak ha hazaérték utána mosd le.Én a szemöldökport nem nagyon ajánlom mert túlzásokba lehet vele esni ha túl sötét színt választasz,inkább használj essence szemöldökceruzát,mert azzal jobban tudod a színént szabályozni.
2017. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ez egy ilyen mellékkérdés:

13 évesen hogy vagy hatodikos? Én 13 vagyok és nyolcadikos 😃😃

2017. ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Utolsó valaszoló én 7-esen vagyok 14. És ez, hogy lehet? Csak egy kicsit gondolkodj.

14/L

2017. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Amúgy, hogy az istenbe vagy 8.-os? 5 évesen kezdtél járni iskolába?
2017. ápr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

nane..

év vesztes vagy nyilván ha 7.-ben vagy 14..

Mivel május végén töltöm a 14-et, ezért még 13 vagyok és nyolcadikos.

Azért csak tudom hányadik osztályba járok, ne javítsatok már ki..

2017. ápr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel semmi baj. én csak egy kicsit vagyok idősebb, és én is használok ilyesmiket. szempillaspirált mindig, korektort néha, szemöldök port mondjuk egyátalan nem mert szerencsére nincs rá szükségem (egyébként egy kozmetikus nagyon szépen kitudja szedni, de ne próbálkozz vele otthon!)a pattanásokra azt mondom használj rá BB krémet mert lehet hogy mindenki mondja hogy ne mert ez meg az lesz, és igazuk van, de tudom hogy milyen zavaró amikor televan az arcod. viszont e mellett használj aknesolt (vagy ha ez nem vélik be a patikában jókat tudnak ajánlani)mert nekem nagyon sokat segített! megszépítette az arcomat, és sakkal kevesebb van tehát már nem kell korektort használnom. viszont csak alapozot ne használj mert nagyon sokat fog rontani. és ne is vidd túlzásba se a a sminket mert akkor 13 évesen hagynemondjamminek fogan nevezi.
2017. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mi ebben a pláne, én 13 évesen ballagtam 8.-ból.
2017. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem akartam bunkó lenni :) csak meglepődtem. Egyébként igen, februári vagyok.
2017. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!