Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy 12 éves gyerek használhatj...

Egy 12 éves gyerek használhatja ezeket?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szeretném magamat festeni. Csak korrektort és púder használnák hogy elfedje a bőrhibákat. Nem tenném vele tönkre a bőrömet? 12/l

2017. ápr. 2. 11:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
12 évesen még nem a sminkkel kéne foglalkoznod. Ha a szüleid megengedik akkor gratulálok. Egyáltalán honnan szereznél korrektort meg púdert?
2017. ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Fiatal vagy, ne sminkelj még!
2017. ápr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
Egy 12 évesnek még felesleges. Milyen bőrhibáid vannak?
2017. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sok a mitesszerem és pattanásom. Csak azért szeretném magamat egy kicsit sminkelni, mert több alkalommal is hallottam már hogy az osztálytársaim összesúgtak a hátam mögött hogy milyen csúnya az arcom :((
2017. ápr. 2. 12:14
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
És korrektoron kívül kezeled valamivel a pattanásokat meg mitesszereket?
2017. ápr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még ne sminkelj. Ha vannak pattanásaid menj el kozmetikushoz. Nekem is ennyi idős koromban kezdtek el kijönni a patik. De ha most elkezdesz kozmetikushoz járni később sokkal jobb lesz. Mert nálam is összesúgtak a hátam mögött mégis nekik van több és rosszabb pattanásaik mint nekem.

16L

2017. ápr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Eddig nem használtam semmilyen smink terméket,csak szeretnék( de csak ha nem teszi tönkre az arcomat). Van egy oriflame arckrémem azzal szoktam bekenni az arcomat,bár semmit sem tüntet el de legalább néhány pici terület puha.
2017. ápr. 2. 12:56
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
A helyzet az, hogy a korrektor egy nagyon jó módja annak, hogy elfedd a problémát, de megoldani nem fogja. Sőt, talán még ártasz is vele. Menj el kozmetikushoz, ő tudni fogja mit kell tenni, lehet nem is olyan súlyos a helyzet, csak te érzed annak. Akik a hátad mögött összesúgnak, azokat meg le kell sz*rni.
2017. ápr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Tudom nem old meg semmit, de arra az egy napra eltünteti. Köszi a válaszokat! Majd megkérem anyut hogy menjünk el kozmetikushoz, hátha ad valami jó krémet :)
2017. ápr. 2. 15:19
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodtan pontozz le.:) ha nem akarsz olyan lenni mint a mai 14 évesek hogy úgy néznek ki mint a 17-18 évesek, akkor hallgass rám.
2017. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!