Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy 12 éves gyerek használhatj...

Egy 12 éves gyerek használhatja ezeket?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szeretném magamat festeni. Csak korrektort és púder használnák hogy elfedje a bőrhibákat. Nem tenném vele tönkre a bőrömet? 12/l

2017. ápr. 2. 11:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
Persze, én is használtam, meg néha sok mást is. 18 éves leszek, és annyit értem csak el vele, hogy tudok rendesen sminkelni. Fú, de gáz :DDDD A bőrápolásra figyelj oda mellette, és bölcsen válassz terméket!
2017. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

7. Válaszoló! Ki pontozott le? :/


Köszönöm a válaszokat!! Én is inkább az ilyen "bio" termékekre gondoltam (oriflame, alverde)

2017. ápr. 2. 19:31
 13/17 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem előbb szerezz be olyan cuccokat amik jók ezekre a problémákra, pl a pattanást kiszárítja az orvosi alkohol a sminket arr ahasználd hogyha kijön előbb rákened az "ellenszert" majd a korrektort így amíg nem fejti ki a hatását és tünteti el addig is takarva van, de csak akkor használd ha tényleg látszik, inkább ápold a bőröd, évek múlva jobban jársz, én se alapozóztam soha, pár hete vettem meg az első alapozóm, az is ilyen lightos tónuskiegyenlítő cucc mégis elég mert csak krémeztem így barátnőm le akarja tépni az arcom annyira irigy mert egy kis genetikai szerencsével kombinálva nem túl zsíros, nem túl száraz, pattanás szinte soha nem volt, nem is kell rá szinte semmi.
2017. ápr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
19%

12 évesen mit akarsz sminkelni?

Legyen már gyerekkorod

2017. ápr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%
Szia!En nem ertek egyet az elottem levokkel.12 evesen en is korrektoroztam es pudereztem magam, mert tenyleg nagyon csunya volt az arcom a tobbiekehez kepest.13 eves koromban elmentunk borgyogyaszhoz, O adott gyogyszert, kremet, es 3-4 honap alatt rendbejottem.Azota nem hasznalok semmit.Szoval szerintem nyugodtan hasznalj,ha zavar.Egy kis korrektortol meg pudertol nem fogsz se ri...nak, se idosebbnek kinezni. :)
2017. ápr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó válaszoló! Hát meg már a korombeli lányok is sokat sminkelnek és nem akarom hogy kirekesszenek ;)
2017. ápr. 13. 10:52
 17/17 anonim válasza:
100%
Szerintem is sminkelhetsz nyugodtan ha így jobban fogod magad érezni:) Abban viszont igaza van az előttem szólóknak, hogy csak óvatosan és előbb inkább menj el kozmetikushoz, mint hogy csak elfedd őket.
2017. ápr. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!