Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkkel vagy smink nélkül...

Sminkkel vagy smink nélkül érzitek jobban magatokat?

Figyelt kérdés
Én úgy vagyok vele, hogy közösségben (iskola, buli) mindenképp sminkkel, és otthon meg anélkül... Ez nem fura?:D
2017. szept. 17. 09:29
1 2
 11/15 Metionin ***** válasza:
48%
Ha kimegyek a házból (nyilván nem egy tejért a boltba, hanem rendesen, órákra) akkor sminkkel. Nélküle olyan mintha az otthoni játszós ruhámban mennék el dolgozni.
2017. szept. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%

én mindehol sminkben. Csak alváshoz mosom le, de amint felkelek már teszem is vissza.

23/N

2017. szept. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igazából nincs különbség. Alapozó, korrektor, spirál, szemöldök, rúzs. Az egyetlen, ami zavar, az az, hogy elfelejtem a spirált, és belekenem a szemembe.


Engem az ékszerek zavarnak. Ahogy hazaérek, elkezd zavarni a gyűrű, a nyaklánc. De a sminket nem "érzem".

2017. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sosem sminkelek, így nélküle. Voltam már kifestve, de rettentően zavar, főleg a szememnél.

27/N

2017. szept. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amikor otthon vagyok és nem kell "prezentálnom", szeretem szabadon hagyni a bőrömet, és mondjuk inkább felteszek egy arcpakolást. Az utcán, kinn, közösségben viszont sminkkel.
2017. szept. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!