Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy fiú szempillaspiralt használ, hogy kiemelje a szemét, vonzóbb legyen tőle?

Figyelt kérdés
19/f

2018. nov. 7. 19:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
17%
Ha látszik, feltűnő homoszexuálisnak tűnik, ha nem látszik és jól áll neki akkor szerintemjó.
2018. nov. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
10%

Most nem leszek népszerű sokak szemében... én maradi vagyok, a férfi maradjon férfi, a nő pedig nő. Sokszor alig lehet manapság eldönteni, hogy ki fiú, ki lány. Ki meleg, ki transzvesztita. Utóbbiakkal nem is lenne gondom, ez egyéni döntés, ki hogy érzi. De aki hetero, az nézzen is ki annak.

Azon már megse lepődök, ha olyan kérdéssel futok szembe, hogy "mit gondoltok ha egy fiú/férfi harisnyát vesz fel?"

Értem én hogy hideg van, de ne harisnyát vegyenek már fel, hanem férfi jégeralsót.

Legközelebb szoknyában mennek utcára? Vagy esetleg magassarkút vesznek fel?

Mielőtt valaki lehordana, azt sem támogatom ha egy nő fiúnak öltözik (a sportos öltözet nem tartozik ide)


Az hogy valaki ad magára, vonzóbb akar lenni, az teljesen oké. De ne így... A sminket és egyéb nőies dolgokat hagyjátok már meg nekünk könyörgöm. Lassan azt érzem, hogy némelyik csávó jobb nő nálam :D


Persze, én is azt támogatom, hogy fogadjuk el egymást olyannak amilyen, ne szóljunk bele mások életébe, hadd legyen egyedi. Nem baj ha nem áll be a sorba...

De azt veszem észre, hogy a világ nagyon kezd kifordulni önmagából... hogy normálisnak tartják ha egy férfi sminkeli magát (tudom, itt "csak" szempillaspirálról van szó, de akkor is smink)


Szerintem egy normális nő ha meglátja hogy egy férfin alapozó vagy szempillapsirál van, 180°os fordulattal elszalad.

2018. nov. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%
A tárgyak nem lehetnek sem férfiasak sem nőiesek. Senki nem lesz nő attól, ha szempillaspirált használ, még attól sem lesz nő valaki, ha szoknyát hord, ezek mind társadalmi konstrukciók. A viking férfiaknak hosszú hajfonataik voltak, a skótok szoknyát hordanak stb... ha valaki ezt nem látja át, akkor nagyon korlátolt lehet mentálisan.
2018. nov. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Semmi, én nem ez alapján itélném meg. Ne törődj mással, ha úgy érzed, hogy jobban érzed magad szempillaspirálban akkor nyugodtan fesd ki. Barcelonában az embereknek a szeme se rebbene például. Az meg, hogy itt mit gondolnak... Magyarország sajnos elmaradott. (nemcsak ebben)
2018. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Semmi különöset, feltéve ha: nem keni fel extravastagon, max 2 rétegbe, annál többet ne, mert az még egy nőnek is gáz, h úgy néz ki, mintha 3 aszott bogárláb lenne, nem pedig szempilla...
2019. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A nők szeretik a vastagot, de nem szempillából, hanem...



Ui.: nem fesd, mert hü.....ének néznek, meg míg egy férfi gyakorlatice észre se veszi a nőjén(kivéve pl. az én exem), adig egy nő egy másik nőn is kiszúr ennyit is, de egy férfin kissé furcsa lehet, szó se róla... Szóval neeeeeeee

2019. júl. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!