Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az gáz ha egy fiú korrektort...

Az gáz ha egy fiú korrektort használ?

Figyelt kérdés
Nagy lilás táskák vannak a szemeim alatt és semmit se tudok kezdeni velük: Kipróbáltam minden internetes praktikát, különböző szemkrémeket és minden este megvan minimum a 8 óra alvás. Orvossal is megnézettem és azt mondta hogy elvileg a genetika miatt van. Már csak a korrektorban látom a megoldást. Ez mennyire lenne észrevehető vagy látható rajtam ha használnám? Sajnos nagyon rombolja az önbizalmamat hogy ez a kettő táska a szemem alatt van és alig merek belenézni bárki szemébe is miattuk. 17 éves srác vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. jan. 13. 20:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az a probléma hogy nagyon sokan szokták mondani hogy aludjam már ki magamat meg sokszor zombinak szoktak nevezni sajnos. Próbálok nem figyelni rájuk de már annyian mondják hogy nem tudok nem rá figyelni. 😞
2019. jan. 14. 14:16
 12/15 anonim válasza:
0%
Akkor aludd ki magad.
2019. jan. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%
Aki emiatt b@@@szogat, azzal nem kell foglalkozni. Biztos fiatal vagy még, de 30 éves fejjel azt mondom, hogy a természetes az igazi. És mondok egy közhelyet: senki nem tökéletes! Kb.mindenkinek van olyan része,amit utál magán. Nem lehet/kell mindent eltakarni. Valaki úgy fog megszeretni, ahogy vagy. Karikás szemmel. És az illető látni fog korrektor nélkül is. Akkor nem jobb már ha egyből látja a "hibádat" és nem lesz meglepetés? Ez csak felszín. Ha valakit zavar nem érdemes kapcsolatra sem barátként,sem szerelemnek. Tanulj meg együtt élni vele. Én visszeres vagyok, pattanásos de sosem alapozóztam magam. A párom mégis szeret ezekkel együtt. :) A többiekre meg tojok magasról.
2019. jan. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Kicsit későn válaszolok de na. Szerintem használhatod de elrejteni nem tudod... a zombizós-cikizős témához kapcsolódóan csal szard le őket. Ha csak viccből mondják, röhögj velük és válts témát. Ha tényleg szivatásból, vágj vissza valamivel (pl az ő hibáikkal) vagy pedig... csak szard le őket👌
2020. febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz! Viszont, azért lehet hogy utánajárnék, hogy nincs e egészségügyi oka, aminek ez a tünete. Hátha igen, és meg lehet oldani más úton. Ha nem, akkor vagy fogadd el magad így, mint a te jellegzetes, karakterességed, vagy használj kozmetikumot, de azzal, hogy valaki, vagy valakik szerint gáz e a használata azzal nem érdemes foglalkozni.
2023. jan. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!