Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mindig én adjak lejjebb...

Miért mindig én adjak lejjebb az elvárásaimból, miért nem a lányok?

Figyelt kérdés

Elegem van már, hogy mindenki azzal jön, hogy egy kövér, ragyás, szemüveges lány is lehet szeretnivaló, értékes jellem. REndben van, elhiszem, de akarjanak már rámerőltetni olyat, akihez nem tudok vonzódni semmennyire sem, nekem lehet kedves, meg értékes, de csak, haverként, jó barátként, kedves ismerősként.

Miért én adjam lejjebb az elvárásaimat, miért nem a lányok?!

Nem vagyok ronda, sok lány mondta már rám, hogy helyes vagyok és nem egy megjegyezte, hogy nem is értik hogy nem volt még barátnőm, mert külsőre rendben vagyok sőt még rondábbaknak is van nője.


Akkor nem bennem van a hiba, hanem a lányokban, akik túl magasra tették a lécet, vagyis nekik kéne lejjebb adni és nem egy magas, kigyúrt, kocsis, pénzes fickóra vágyni nem gondoljátok?! Vagy én már nem is értem mit várnak a mai lányok, talán legyek divatb*zi, hosszú, vasalt haj hiányzik nekik vagy mi?!



2012. máj. 14. 23:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már olyan időszakom, amikor pl. egy mindenre kiterjedő személyes krízisbe csöppentem, és milliónyi kérdés gubancát kellett kioldanom, mert ha csak a szőnyeg alá sepertem volna akkor csak halasztgattam volna hogy mikor nézzek szembe azzal hogy rendet kell rakni magamban... de olyankor egy porcikám se kívánta hogy meg akarjon ismerni bárki is :D Nem is csodálkoztam hogy senki se közelített felém akkoriban, de nem is bántam.


És hogy nőként nem a személyiségem kell eladnom? Igaz, és nem vagyok valami lelkes miatta. Vágyom rá, bárcsak inkább a személyiségem érdekelné a férfiakat...


Sajnálom hogy megintcsak azzal kell szembesüljek miféle népség az átlag nőszemélyek tábora... Nőként valóban ki tudom érezni mások hangulatait, de nem vagyok annyira korlátolt, hogy a pillanatnyi kisugárzásnak nagy jelentőséget tulajdonítsak. Első látásra ítélkezni semmi értelme... Én jókedvről általánosságban beszéltem, már az elején is, az életerő, jókedv, jó kisugárzás, ez nálam nem pillanatnyilag lett értve, hanem úgy átfogóan. Hisz mindenkinek vannak jó és rossz napjai, csak azért mert valaki leterheltnek látszik, vagy épp vigyorog, és először látom életemben, nem fogom azt hinni hogy az egyik depressziós, a másik meg jókedélyű... Ahhoz többszöri találkozás, már maga az ismerkedés folyamata kell, hogy egy bizonyos illetőről megállapíthassak dolgokat és még akkor se hihetem hogy igazam van, mert lehet hogy valamit félreértelmezek... De attól még az a vonzóbb ember aki nincs mindig maga alatt. Remélem így már érthető az álláspontom.

2012. máj. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Abszolút értem, amit mondasz. Te a saját női szemszögödből látod a kérdést. Te válogatsz a férfiak között és az érzéseidre figyelsz, hogy bejön-e vagy nem.


Én meg a másik oldalról, akinek el kell adnia magát a nőknek. Nekem oda kell mennem, kezdeményeznem kell. Prezentálnom kell magam, be kell mutatni, hogy nem olyan vagyok, mint az előző 10, aki odajött. Nekem kell elvarázsolni a lányt figyelve arra, hogy minden a megfelelő időpontban legyen. Olyan, mint egy ügynöknek, csak én magamat adom el.


És érzékelem, hogy mennyire másképp folyik le a megismerkedés hajszálnyi hangulatkülönbségek esetén. Teljesen másképp reagálnak, más mértékben nyitottak a lányok.

2012. máj. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
:D erről tudod mi jutott eszembe? A madarak násztánca, ott is a hímek illegnek-billegnek, a nőstények meg nagyban válogatnak :))) http://www.youtube.com/watch?v=PUHjCqvMfo8
2012. máj. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Megvan a maga ideje a munkának és a szórakozásnak is. Kell időt fordítanunk a problémáink megoldására és ez akkor a leghatékonyabb, ha arra koncentrálunk. Viszont szórakozni, pihenni is kell, hiszen azért élünk, az a munkánk eredménye. Egyiket se jó túlzásba vinni. Bár gondolom ezzel nem mondtam semmi újat.


És tényleg vannak olyan emberek, akik nem siránkoznak, nem jajveszékelnek a problémáik miatt, hanem tudatában vannak, hogy előbb-utóbb meg fogják oldani azokat, addig is felesleges izgulni és inkább nevetnek egyet. Mások meg a legnagyobb jólétben is boldogtalanok... tényleg a lelki beállítottságától függ. Amúgy a boldogság nem függ össze a pénzzel, de ha nincs mit enni vagy kopogtatnak a behajtók minden nap akkor az nem olyan vicces. Mondjuk ezt nem is boldogtalanságnak, inkább a biztonságérzet hiányának nevezném, bár úgyis egyre megy


Amikor csajozásról beszélünk, a leggyakoribb hiba, amit elkövetünk, az az általánosítás. Nem szabad egyformának venni az összes nőt és nem úgy kell tekinteni rájuk, mint egy programozott osztályozó rendszerre meg nem úgy, mint egy vadászzsákmányra. Ezzel most nem azt akarom mondani, hogy az összes párkapcsolatról szóló irodalom vagy pua cikk hibás, csak én is észrevettem magamon miután egy csomót foglalkoztam a témával, hogy kezdett ráállni az agyam erre a gondolkodásra, hogy a csábítás ilyen gépies szabályok szerint működik. Pedig nem, az egészet érzéssel kell csinálni, csak közben nem árt észben tartani egyes alapvető dolgokat.


Igen, prezentálnunk kell magunkat, el kell adnunk a személyiségünket de a legtöbb nő nem olyan vészesen szigorú. Vagy ha igen akkor besz.pta mert annál kevesebb lehetősége van. Annyi a lényeg, hogy férfias kisugárzás kell, tehát bátor, magabiztos, tudja mit akar, tud irányítani, meg valami minimális udvariasság nem árt. Humor meg minél több annál jobb. Hajj, mennyivel egyszerűbb lenne ha a nőket jobban érdekelné a külső.. csak leköltöznék pár hónapra a konditerembe és minden meg van oldva... No nem baj én mégis szeretem a dolgokat, ahogy vannak. Nem tudom, biztos van olyan fiú, akinek csak terhet jelent "elcsábítani" egy nőt. Mint tudjuk azt szeretjük csinálni ami jól megy. Viszont senki se születik úgy, hogy minden megy kapásból, szóval kitartás, lehet gyakorolni, én is bénázok állandóan mégse betegedek bele inkább próbálom élvezni ahol tudom. A lényeg, hogy a kalandot keresd, de a végeredményt

2012. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

____________#####__________###__________________

__________########________#####_________________

________#####_____#_______######________________

______####_________#_____########_______________

_____###____________#___#########_______________

____##_______________#__#########_______________

___##_________________#_#########_______________

__##___________________##########_______________

__#_____________________########________________

__#____________________###########______________

_______________________############_____________

______________________#############_____________

______________________##############____________

_____________________################___________

_____________________################___________

____________________##################__________

____________________###################_________

___________________#####################________

____________________####################________

____________________#####################_______

____________________#####################_______

____________________######################______

____________________######################______

_____________________######################_____

_____________________################_#####_____

_____________________################__#####____

_____________________################__#####____

_____________________################___#####___

_____________________################_____#_____

_____________________################______#____

_____________________################_______#___

_____________________################_______##__

____________________#################___________

____________________#################___________

_____________________#################__________

____________________##################__________

____________________###################_________

____________________###################_________

____________________###################_________

2013. júl. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

________$$$$$$$$______$$$$$$$$$__________

______$$$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$_______ _

_____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_______

_____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_______

_____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_____ __

______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$________

________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__________

___________$$$$$$$$$$$$$$$$$__________ ___

_____________$$$$$$$$$$$$$_______________

________________$$$$$$$__________________

__________________$$$________________ ____



Read more: [link]

2013. júl. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!