Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért? Nem vagyok raj. Nem...

Miért? Nem vagyok raj. Nem vagyok kigyurt izomagy. Nem vagyok nagyképü. Tök átlag vagyok és miért van az hogy a lányok többsége elutasít?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 19:34
1 2 3
 11/24 jin ***** válasza:

Kondizok,kb olyan vok mint House,és nem ragadnak rám a nők .....

Mondjuk a lányokkal rendes vagyok általában ....

De csak amelyik szimpatikus ....

2012. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
lehetséges
2012. júl. 5. 20:00
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom,hogy normális fiú/férfi nem azt mondom,hogy örüljön,de szerencsés is valamilyen szinten,hogy elkerülik ezek a kis takony ri.ancok,akik csak kihasználják.Az,hogy annyira nőiesek,mint az ágy lába,az már más tészta.Ha találsz normálisat,akkor ne érdekeljen hány évesek vagytok,vedd el azonnal feleségül és zárd be a szobába! :) Az utolsó mondat második fele csak hülyeség. :)
2012. júl. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Kérdésben a válasz.
2012. szept. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Kedves 2-es! Én kivétel vagyok.

Halat adók az égnek, hogy nem lettem egy kur*a ribanccc plázacica!

2012. szept. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

15. vagyok:

Hálát adok az égnek.bocsi, elírtam :(

2012. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Az idő mindent megold :) Ha nem most akkor pár év múlva ragadni fognak rá a csajok. 14évesen én is csak álmodoztam egy pasiról... Aztán eljött az én időm és már lassan 5éve együtt vagyunk a barátommal. :)
2012. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
50%
Miért kell általánosítani itt egyeseknek ? Lány vagyok,és egyedül a kedves és rendes fiúkkal állok szóba. Aki bunkó velem,az még véletlenül se kellene. Aki meg szemtelen,attól meg egyenesen hányingerem van,a külsejétől függetlenül...És ezzel nem csak én vagyok így,nyilván.
2012. nov. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

14 éves vagy. A te korosztályod még nagyon éretlen. Vagy nem érdeklik még a fiúk vagy ha igen, akkor még igencsak felszínes dolgok alapján válogatnak.

14 évesen rám sem nézett senki (lány vagyok), na de később... :)

2012. nov. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Azért utasít el a lányok többsége, mert gondolom a menő ... lányokat akarod,akik hát hogy is mondjam... mind1. Amúgy nekem teljesen mind1, hogy kondizik-e egy fiú, az a lényeg, hogy cuki legyen :P :D (az arca szép, és NE LEGYEN BÜDÖS! :D)
2012. nov. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!