Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Buliban milyen srácra...

Lányok! Buliban milyen srácra figyeltek fel a tömegből?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, egyedülálló vagy. Elmész egy szórakozóhelyre. Milyen pasira figyelnél fel? Mit nézel meg rajta először? Mikor engeded a közeledését, és mikor koptatod le? Köszönöm a válaszokat: G, 23/f

2012. szept. 23. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
olyanra mint én:D
2012. szept. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fel rózsaszín pólót, ragassz csillagocskákat a homlokodra és kezdj el pingvinesen mozogni. Tuti mindenki rád fog figyelni.
2012. szept. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

En nem tom,lehet en csinalom rosszul,de ilyen kerdest akkor teszek fel,ha forditott esetben tudnek ra valaszolni.

De amugy ez olyan dolog,h bemesz egy szorakozohelyre,meg egy masikba is es nyilvan mas lesz a felhozatal.

Szerintem az osszkep a legfontosabb,mondjuk en a nezessel vagyok ugy,h az tud a legjobban megfogni,a szemei.

Pl az,h milyen testalkat annyira nem erdekel,csak ne legyen egyik szelso kategoria sem .

2012. szept. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Annyi biztos, hogy alacsony, vékony fiú senkinek sem kell.
2012. szept. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Alacsony,vékony fiú ki sem látszik a tömegből
2012. szept. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában a magasabb, rendezett frizurájú, lehetőleg valamilyen arcszőrzettel rendelkező férfiakat szokták kiszemelni. Ahogy én néztem eddig, főleg arc alapján szelektálnak, szigorúan 180cm fölött.
2012. szept. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a celebekre ismertebb emberekre figyelnek fel.

ez az engeded a közeledését is mi már?

kinézed és kicsit oldalról-elölről odamész hozzá.

te válasz,ne a nő már bakker.


nem azt mondom,engem is csípett már fel csaj,nem is 1x,vagy vettem a jelzését,de egyszerűbb ha te nyitsz.


viszont azt észrevettem,hogy akik hátulról nyitnak,pl megkopogtatja a csaj vállát,azokat mind kocoltatják,uh hátulról soha ne indíts,lássa,hogy jössz.

2012. szept. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Annyi biztos, hogy alacsony, vékony fiú senkinek sem kell."


Egy frászt nem. Szombaton elmentünk karaoke buliba, a pultos srác alacsony és vékony volt, a barátnőm mégis megjegyezte, hogy mennyire helyes.

Megoldás: menj pultosnak. Igaz, hogy dolgozol és nem szórakozol, de legalább a lányok mennek oda hozzád és van lehetőség beszélgetni velük. :P És nem tűnsz el a tömegben. :)

2012. szept. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!