Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lenne a helyes lépés...

Mi lenne a helyes lépés esetemben?

Figyelt kérdés

Szóval, a történet úgy kezdődik, hogy van az érintett hölgy, aki iránt valamilyen oknál fogva már másodszor kezdek többet érezni mint szimpla barátság, hogy mindez jó vagy sem a leírtakból remélem kiderül. Ezen hölggyel hasonló az érdeklődési körünk, mindössze egy év korkülönbség van köztünk, nagyjából baráti körünk is egyező, stílus is könnyebben megfeleltethető mint pl egy punk-plazacica kombináció, illetve ezen kívül van még pár tétel amit felsorolhatnék, csak már túlságosan nyílt definíciója lehetne, hogy kik is az adott személyek (enyhe paranoia sose árt), de a lényeg, hogy főként ezek miatt, illetve a hölgy alapvető intelektualitása (igaz néha lehet kikerekedett szemekkel nézni, hogy most mi is hagyta el a száját), és természetesen megjelenésének, szépségének köszönhető, hogy megint beleestem úgymond a csapdájába. Mindezek felett, főként az utóbbi időben egyre több és több időt töltünk közösen, esetenként ketten, némely időszakban többen, de természetesen akkor is leginkább a baráti társasággal. Nos ezen időszakokban valamilyen oknál fogva úgy érzem, hogy esetleges jeleket küld felém és itt lehetne sorolni sok mindent, viszont ügyebár ezt sose tudni pontosan. Ezen dolgok azért is furcsán hatnak rám, mivel egyszer már közölve lett vele, hogy tovább is tudnám gondolni a dolgokat, viszont ennek már több éve, pont ezen oknál fogva még-egyszer nem szeretnék megfenekleni a tipikus lekoptatós szövegnél, miszerint ő csak barátságot tud elképzelni személyemmel, első alkalommal ez volt a végkifejlet, viszont azóta én is, és ő is változtunk elég sokat, viszont a legutóbbi elutasítás miatt vagyok azon a véleményen, hogy jobb ha nem próbálkozok konkrétan, bár ez napról napra nehezedik, hiszen napi szinten látom, napi szinten kapom a természetesen nem biztos hogy létező jeleket, és csak őrlöm az idegsejtjeim szép lassan.


Ezt az egészet szeretném ha véleményeznék/tek, és mondanának/tok rá valami biztatót, hogy lépni vagy lelépni lenne a helyesebb döntés?



2012. okt. 1. 00:20
 1/8 anonim válasza:
52%
Ekkora regényt minek olvassak el?
2012. okt. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nő lennék azt mondanám, hagyd a francba és megtartalak magamnak. :D Ritkán látok ennyire összeszedett szöveget, így ez most eléggé meglepett.

Viszont, ha neked tetszik és jeleket is kapsz, legalábbis talán kapsz. Én ezekhez soha nem értettem... Akkor szerintem próbáld meg újra. Ha nem jön össze a dolog, akkor legalább tisztában leszel vele. Így is úgy is csak nyerni tudsz rajta.

24/F

2012. okt. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Természetesen nem kényszerít rá senki, ellenben az ilyen felesleges kommentekre engem se kényszerítsen senki, hogy foglalkoznom kelljen. Úgy vélem, hogy egy teljes mértékben korrekt, megfogalmazott kérdést hoztam létre, és elvárom, legalábbis önmagam kapcsán, hogy ha már kommentelésre adod a fejed akkor tiszteld meg a kérdezőt annyival, hogy magára a kérdésre reagálsz.
2012. okt. 1. 00:27
 4/8 A kérdező kommentje:
A kommentem természetesen az első válaszadó felé irányult.
2012. okt. 1. 00:27
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy vélem, hogy megéri megfogalmazni rendesen, hiszen egy fontos dolog számomra ez az egész. Az egészhez még hozzá tartozik pár dolog, amikről említést nem tettem, az említett paranoia miatt. Ha valakit érdekelnek, esetleg hiányosnak érzi (teljesen jogosan), nem elég kereknek a történetet, akkor Privát üzenet formájában megosztom vele szívesen.
2012. okt. 1. 00:31
 6/8 anonim válasza:
Hány éves vagy? Miért és mikor ért ekkora csalódás,hogy nem mered meglépni a dolgot? Amikor utoljára "célozgattál" mik voltak a reakciói?
2012. okt. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha úgy érzed, küldheted privátba is... (a 6os vtam)
2012. okt. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fuzzi válasza:
Szerintem lépni. Próbáld meg mert így csak rosszabb.
2012. okt. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!