Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan flörtöljek?

Hogyan flörtöljek?

Figyelt kérdés

Ha pl. valami közlekedési eszközön vagyok, vagy utcán, stb, hogyan flörtöljek? Nem egyszer kerültem olyan szituációba, hogy egy helyes srác engem bámult, én meg ijedten-félősen-nem tudva, mit kell csinálni a földet kezdtem nézni. Ha tetszik, és látom, hogy én is bejövök neki, hogyan kezdjek hozzá? Kacsintás, ilyenek túl sok, mosolyogni nem tudom, hogyan (csábítóan, aranyosan, hogyan...?), és még mit tudok? Köszi!

17/L



2012. nov. 7. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
:)) Nézzed te is mosolyogj rá. Ettöl több nem kell. Ha tökös odamegy és elkéri a számod vagy leül melléd stb.
2012. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elég ha a szemébe nézel és nem kapod kapod el a tekintetedet plusz egy kis mosoly. Ez megteszi, legalábbis nálam:)
2012. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!