Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lány aki szereti, elfogadja...

Lány aki szereti, elfogadja hogy Ő maga mellett a lába és lábfeje is fontos nekem? Hol ismerkedhetek ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

...Megengedi, hogy szagoljam a lábát, cipőjét, zokniát. Nincsenek előítéletei a lábak iránt vonzalmat érző emberekkel kapcsolatban és privát üzenetre is válaszol. Megadja a lehetőséget nekem annak bizonyításra, hogy teljesen normális vagyok, akinek semmi szüksége arra, hogy magányos legyen egész életében.

Fúj, stb., tudom, tudom... Bár ne ilyennek születtem volna, de nem tudok vele mit csinálni. Nem sok megközelíthetetlen lányt szeretnék látni az utcán, hanem csak egyet a közelemben tudni, aki elfogad engem így.



2013. márc. 1. 19:17
1 2
 11/18 anonim válasza:

"egy hosszú fárasztó rohangálós nap után, senkinek se jóillatú a zoknija... még a legelegánsabb nőnek sem ..."


Ez érdekes. Én 8 órán keresztül járkáltam az utcán, stb, és nem volt büdös a lábam utána. :D 18/F

2013. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Nekem se büdös soha, esetleg télen, amikor szerencsétlen napokon beázik a cipőm és ugye a vizes zokni... Csak nem láttam értelmét emiatt beírni. :D


Én mondjuk általában zoknit viselek, mert zárt cipőket hordok. De nejlonharisnyát is szoktam alkalmanként, vagy cipőtől függően semmit.

Pedig hintőport és krémeket sem használok, mert sosincs rá időm, hogy a lábamat is kenegessem.

Sokszor nyáron is egész nap cipőben vagyok, előfordul, hogy este 10-ig is, mire hazaérek. Mégsincs semmi rossz szag.


De azért nekem tetszett az a komment. :) Sokan azt hiszik a nők nem izzadhatnak, mert az egy "nőhöz nem illik" meg hasonló baromságok. Nem ártanak az ilyen dolgokat helyretevő kommentek. Mondjuk pont én mondom, akinek kb. alig izzad a lába. :DDD

2013. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#10-es aki megérzésem szerint a 12-es is: a válaszodat már ezelőtt elolvastam, csak válaszolni elfejeltettem. Egyetértek veled, teljes mértékben igazad van. De én akinek soha nem volt barátnője és fogalma sincs mikor lesz, nem tudok várni a téma előhozásával hosszú ideig. Annyira szeretnék már ott lenni, hogy egy lány ül velem szemben én meg mosolyogva húzom le a cipőjét... közben ügyelve arra, hogy ne érezze magát egy tárgynak... lehetőség szerint élvezze ő is... jól essen neki, hogy örömet szerezhet nekem... nagyon hiányzik ez az egész.

Mivel nekem ilyen vágyam van, úgy gondolom át tudom érezni a lányok vágyait is, minden bizonnyal nem a tabu témák közé tartozna egymás vagyainak átbeszélése. Megkérdezném őt, van-e rejtett vágya, tudok-e neki ebben segíteni. A haj fésülgetés lehet, hogy kellemetlen lenne hosszabb távon, de a mézes nyalakodás nem tűnik annak, legalább örömet tudunk szerezni mindketten egymásnak máshogy is, nem csak a "átlagos" módon.

Még ha közelebb nem is kerülök a vágyamhoz, nyugodtan beszéljétek meg a lábszagos dolgokat a kérdésemnél, szívesen elolvasom. A fiúk lábszaga éppen nem érdekel, de ha ez kell ahhoz, hogy a lányok is írjanak a saját lábszagukról, elfogadom. :)

2013. máj. 29. 21:26
 14/18 anonim válasza:
Na ja, a nők nem is kakilnak :D:DD::D:D meg nem pukiznak :P
2013. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"De én akinek soha nem volt barátnője és fogalma sincs mikor lesz, nem tudok várni a téma előhozásával hosszú ideig. " Én értem, de sajnos ez akkor sem célravezető hozzáállás, így csak magadnak nehezíted meg. Plusz, hogy is mondjam... Írtad, hogy kb. mindent megtennél a lányért, szeretnéd, figyelné rá stb. Ez szép dolog, de jó tanácsként mondom, hogy ezt így ne mond a lányoknak, mert egyszerre soknak tűnik. Kb. olyan, mint amikor az utcán leszólít egy vadidegen és elhív kávézni, én pedig valami semleges szöveggel próbálom lezárni a dolgot (pl. sajnos nem értek rá sietek dolgozni) de ő elkezdi nekem a szöveget, hogy mindent megtenne értem és mennyire szeretne. Ilyenkor nem azt gondolom, hogy milyen kedves dolog inkább azt, hogy úristen, mielőbb el kell menekülnöm előle, nem százas a tag.

Ja és ez csak képzeletben működik, addig amíg nem lesz valódi kapcsolatod. A valóságban ugyanis egyik kapcsolat sem tökéletes. Azt ne is tűzd ki célul, hogy mindent megadsz a lánynak, mert nem fog sikerülni. Az lehet egy cél, hogy megpróbálod, de sokszor önhibádon kívül valahogy nem sikerül, ez ilyen. Plusz nem minden randizásból lesz kapcsolat. Van amikor egyszerűen nem megy és kész, újat kell keresni. Szóval kezdj el randizni, ezzel is közelebb jutsz ahhoz, hogy megtaláld végre a számodra ideális partnert.

Ha nem megy, akkor csak az marad, hogy szerzel egy lányt, akivel kiélheted a fantáziáidat, aztán ha eltelik egy kis idő már képes leszel lazábban ismerkedni és normális párkapcsolatot fenntartani.


A hajfésülgetést és a mézet én csak azért írtam, hogy olyasmit képzelj el, amit te furcsának találsz. Képzeld el akkor úgy, hogy a lány nőnek akar öltöztetni az együttléthez, smink, tűsarkú, minden. (Ha esetleg ez sem zavarna túlságosan, akkor képzelj el valamit, ami igen. :D Ez lett volna a példámban a lényeg.)

2013. máj. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
"akkor csak az marad, hogy szerzel egy lányt, akivel kiélheted a fantáziáidat" Itt lehet nem fogalmaztam elég világosan, hiszen kérdezhetnéd, hogy mégis hogyan tedd mindezt. Én itt olyanra gondoltam, aki nem ingyen csinálja... Neten is feladhatsz hirdetés, rengeteg lány van, akinek kell a pénz az egyetemre, még válogathatsz is közülük. Persze én ezt csak végszükség esetére mondtam, továbbra is azt javaslom, hogy kezdj ismerkedni, randizni több lánnyal is.
2013. máj. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
56%
Szoval egy csaj budi laba nem undorito de a haja az??? Megis milyen vilagot elunk? Kerlek tegyel meg egy szivesseget es kottesd el magad hogy a kesobbiekben se szaporodj.....bar mint latom huszonevesen szuz luzer vagy, nem is fogsz egyhamar :D
2013. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
#17 - Ki írta, hogy undorító a haja? Ha egy lányt szeretek, mindenét szeretem, legyen az jó vagy rossz - mondom én aki semmit nem tud a szerelemről. Nem akarok "szaporodni", megnyugodhatsz.
2013. jún. 9. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!