Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mit tennétek a helyemben?

Lányok, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki megtetszett.

Szinte úgy történt, hogy egyik napról a másikra.

Már régóta egy munkahelyen dolgozunk, és hát nagyon ritkán, de szoktam látni őt.

Szerintem ő még engem nem is látott sosem, mert nem szokott felénk járni, csak messziről látom, de megtetszett.


Ismerősömnél utána érdeklődtem, és a srác most egyedül van, egy hosszú kapcsolaton van túl.

Sokat gondolok rá, hogy milyen jó lenne megismerkedni vele, de a félsz bennem van.


Hogy miért?

Van rajtam pár kg felesleg, és így nem mernék még eléállni sem, nem is akarom, hogy lásson.

Ha leadnám azt a pár kg-ot, jobban néznék ki, akkor magabiztosabb volnék.


Várjak akkor?

Vagy ti mit tennétek?


25/N



2013. márc. 10. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
valahogy keresztezném egyszer az útját, arra sétálnék abban az időben,a mikor ő ott várhatóan fel fog bukkanni, és megnézném, tetszem-e neki
2013. márc. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha ennyire zavar akkor kezdj el diétázni,de szerintem pár plusz kiló miatt nem kell aggódnod,egy pufibb nő is lehet szép,meg lehet hogy fontosa a külső,de akkor a testedért fog beléd szeretni:)
2013. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne más miatt akarj fogyni, hanem saját magad miatt. Ha valóban zavar és enélkül a férfi nélkül is szeretnél megszabadulni a kilóktól, akkor mindenképpen válts egészségesebb életmódra. Ám emiatt várni szerintem butaság, hiszen elszalaszthatod a lehetőséget. Amíg te próbálod leadni azt a pár kilót és inkább a kivárásra játszol, lehet, hogy megismert más nőt ez a férfi, és a végén hoppon maradsz.

Tehát szerintem nem kell várnod, ha szimpatikusnak talál, ha tetszel neki, akkor így is tetszel neki. Az a fontos, hogy olyan ruhákat hordj, amelyek előnyösek számodra. :)

2013. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!