Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hány férfiideálotok van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hány férfiideálotok van?

Figyelt kérdés
Az összes áhított tulajdonságot egybegyúrjátok képzeletben, ami az álompasi, vagy pedig vannak különböző tipusu pasik (latin vs északi, macho vs romantikus), akik között nem tudnátok választani, mert egyformán tetszenek, csak hol az egyikre, hol a másikra vágytok inkább?

2013. márc. 10. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem belsöre pontosan tudom, hogy milyen pasi kene, de meg nem talaltam olyat... Lehet, hogy nincs is.

Külsöre sokfele bejön, de nemreg megtalaltam a tökeletes idealomat: David Giuntoli. :)

[link]

22L

2013. márc. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csak 1 ideálom van
2013. márc. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs konkret idealom, de vannak tulajdonsagok amik bejonnek kulsore es belsore is. A baratom tobbnyire megfelel ezeknek, es elegedett vagyok vele.
2013. márc. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem olyan hol egyik, hol másik tetszik
2013. márc. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, és ha összejönnél az egyik tipussal, akkor le tudna kötni annyira, hogy ne jöjjön rád a "most inkább a másikra vágyom" hangulat? :)
2013. márc. 10. 20:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérdező tisztára úgy állítod be, mintha a nők csak is a számukra álompasi szintű pasikkal járnának CSAK.
2013. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocs, de eddig minden mondatom kérdés volt, semmit sem állítottam! Lehet, hogy te mást hallasz ki belőle.
2013. márc. 10. 21:00
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyébként főleg olyan lányokhoz szól a kérdésem, akiknek még nincs párjuk, és egyszerre több kép is él a fejükben a leendőről. És az álompasin nem azt értem, hogy kigyúrt, meg gazdag, hanem hogy megtestesít valami "speciálisat", amire a lánynak szüksége van. Pl. valaki arra vágyik, hogy apáskodjanak felette, a másik meg pont egy komolytalanabb, vicces figurával érzi jól magát. Ez eddig rendben is van, de mi van, ha egyszerre két vagy több különböző tipusra is szüksége van a lánynak. Akkor ezt hogy lehet összeegyeztetni? Vagy valamelyikrő le kell mondania, talán úgy, hogy önmagában próbálja megtalálni azokat a jellemvonásokat, amiket eddig a pasikban keresett?
2013. márc. 10. 21:06
 9/11 A kérdező kommentje:
valamelyikről
2013. márc. 10. 21:07
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem le tudna kötni, mert nyilván azzal járok akit szeretek és ha szeretem akkor nem vágyom másra, de egyébként a fiúkat se olyan könnyű kategorizálni szóval ha vegyes az ízlésed akkor a végén egy olyan mellett fogsz maradni, aki kiismer és tudni fogja h mikor mire van szükséged és ha komolynak kell lenni komoly lesz ha meg viccesnek akkor meg vicces, a kettő nem feltétlenül zárja ki egymást
2013. márc. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!