Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy bírjátok a szingli pasi...

Hogy bírjátok a szingli pasi állapotot?

Figyelt kérdés

Én már régóta így vagyok, még udvarolni sem tudok, tényleg alkalmatlan vagyok az egészhez. És nem igazán bírom.

És sajnos az nem fog megtörténni, hoyg egy lánynak tetszek, mert ahhoz túl ronda vagyok...



2013. ápr. 19. 21:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Jól. Mindig is "szingli" voltam, és valószínűleg, ez nem fog változni. Nincs igényem társra.

20/F

2013. ápr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hát hallod az elmúlt 3 napban minden bajom van, fáj a fejem, folyton csinálnék valamit, unok mindent, barátnőt akarok, kész... Alig bírom, most tervezem hogy bepróbálkozok egynél, meg is van hogy hogy fogok, csak várok vele érettségi utánig, de remélem hogy nem fog egyből nemet mondani már arra is hogy megkérdezem hogy lenne-e kedve összefutni, mert az elég szarul érintene -_-


Még nem volt senkim amúgy, eddig amikor próbálkoztam az nem jött össze


18F

2013. ápr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ne keverd össze a szinglit és az egyedülállót.
2013. ápr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

hááát lehetne rosszabb is :P mindenem megvan, a barátnőt leszámítva

F19

2013. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én jól barátaim vannak, melom van tehát pénzem is.

Más nekem nem kell.


24 F

2013. ápr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát sajnállak... Nekem nincs barátnőm, igaz nem tartom magam rondának meg semmi, csak komolyabban gondolkodok meg ilyesmi és kevés csajnak kellek még ilyen fiatalon. Am nagyon nem is hiányzik.
2013. ápr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha nincs no, akk megmarad minden idod meg egy rakas penzed... Nem kell idekeskedni, ami kesik az nem mullik. Az, hogy valaki szep vagy nem szep az nem szamit. Nekem volt ronda csajom, ha normalis esze lett volna akk meg mindig eggyutt lennenk. Most van egy ertelmes baratnom es szep is csak szabad idom nincs :) mar az is jo ha a kozelebe vagyok. Elotte engen nemzavart h szingli vagyok.
2013. ápr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Hát tegyél ellene, hogy ne legyél ronda! Az meg, hogy kangörcsöd van elég szar lehet neked, verd ki! Ennyi...Legyen már eszed!
2013. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!