Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ronda arc a gazdáját örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda arc a gazdáját örök életre megbélyegzi és mindig inni fogja a levét?

Figyelt kérdés
De a test, amin lehet valtoztatni, az rendben van. Arcon hogyan lehet, mert emiatt neznek levegonek a csajok. Mind az osszes, tobb mint 60 elutasitas tanuskodik rola.
2013. jan. 29. 10:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
71%
az első lépés az lenne, hogy ne számold
2013. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
Zacskó, nálam bevált!
2013. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
h érted, hogy ronda? baleseted volt? vagy vmi betegséged van? azon nem tudsz változtatni.. amúgy egy kis arcszőrzet is dobhat rajtad :) vagy épp a hiánya...
2013. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy az arcod miatt? Mi van az arcoddal? Mi annyira visszataszító? Mind a 60 lány ezt mondta? (ez túl nagy szám, egyébként, minden nap kezdtél valakivel?)
2013. jan. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:

nyugi a 100. se fogod jobban érezni magad.

de egyébként ezt észben tartani lehetetlen,nekem sem sikerült még össze számolnom.xd

Ne add fel van akinek úgy fogsz tetszeni,valamikor.

vagy legyél tag vallási csoportban ott tényleg nem nézik a külsőt,és igen szép nők fordulnak meg ott!:)

2013. jan. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:

Tény, hogy az arc a legfontosabb a nőknek. Ha az nem stimmel, akkor a szexuális vonzalom esélye nulla.

Sokszor buktam el már ezen. Az arc egyes összetevőinek egymáshoz viszonyított aránya, harmóniája a fontos. Ha ez nincs, akkor vágy sincs a nőben. Hiába a szellemi és lelki vonzalom, a látvány felülír minden érzést.

Szóval az egész csak geometria, a nők tudattalanul odavannak a geometriáért.

2013. jan. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
Geometria? Inkább kisugárzás. van olyan széparcú férfi, akitől kiráz a hideg és van, hogy a barátnőim nem értik, mi tetszik azon a "csúnya" srácon. De ha torz az arcod, az sajnos tényleg gáz.
2013. jan. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:

#5


"Ne add fel van akinek úgy fogsz tetszeni,valamikor"


Biztos nem rossz szándékból írtad, de ez egy kegyes hazugság. Nem kellene hangoztatni.


Le se merem írni, hány év tapasztalatából mondom ezt.

2013. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 A kérdező kommentje:
Nem, igy szulettem. Miett nulla az eselye a kapcsra ha nem jo az arc? Ha nem tehetek rola miert nem lehet elfogadni? A testemert megdolgoztam, megfelelo lett. Azt kellene akkor inkabb szeretni ha az arcot nem akarjak. Miert nem ertik meg? Amugy jo tarsasag is vagyok szerintem, de valahogy ezt nem ertekelik. Mindig azt mondjak a lanyok, hogy nem tetszik az arcod, de hatha lesz baratnod. Sajnos nem latom a kiutat. Kb ket hetente probalkozok
2013. jan. 29. 11:06
 10/78 anonim ***** válasza:

#7


Az én arcom például nem torz, csak valamiért nem ébreszt vágyat a nőkben. Minden más szinten működik a vonzalom.

2013. jan. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!