Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 25-30 éves férfiak! Lehet h...

25-30 éves férfiak! Lehet h naiv kérdés, de mit néztek egy 18-19 éves lányon? Mi olyan érdekes?

Figyelt kérdés

Folyamatosan megnéznek,füttyögnek meg köszöngetnek és ez számomra furi...az h flörtölgetnek meg pláne.

Azt jó tudni rólam h nem egy "ribanc" csajszi vagyok.Szóval ez kilőve...

Elõre is köszi a válaszokat,kíváncsi vagyok rájuk h vajon miért vonzzom ezeket a pasikat.



2013. ápr. 22. 17:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Most akkor baj,hogy érdekeled a férfiakat?Mások sírnak,hogy évek óta le se szólították őket.
2013. ápr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

egy 25 éves hol idős egy 18 éveshez? ne bosszants már

f19

2013. ápr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Van amikor és akitől jól esik,de én azt hittem h ez "kislány" kategória. Jó,a 25 tényleg nem sok. Köszi a válaszokat...
2013. ápr. 22. 20:05
 14/15 anonim ***** válasza:
48%
Egy 19 éves lány éppen már nő, de még megvan egy kis gyerekes bája. És sajnos a legtöbb pasi ösztönösen vonzódik azokhoz a lányokhoz, akik tapasztalatlanabbak, mert úgy érzik, hogy őket könnyebb lesz uralni.
2013. máj. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

egy 8 évesnek van igazi gyerekes bája

pedomaci voltam sziasztok

2013. szept. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!