Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk/férfiak hogyan reagálna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk/férfiak hogyan reagálnak egy szerelmes levélre?

Figyelt kérdés

[link]


Ennek a képnek a kapcsán merült fel. Érdemes egy lánynak szerelmes levelet írnia(persze nem a semmiből, hanem ha már alakul, esetleg járnak is), vagy tényleg ilyen fapofával kezelitek? Érdekel ami le van benne írva, vagy úgy néztek rá, mint pl. egy kötelező olvasmányra, hogy legyünk már túl rajta?


2013. ápr. 21. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben az alakul illetve, hogy járunk is, egy mosoly mindenképp, de belül több történne, csak nem mutatnám ki. Én nem is nagyon tudnám elképzelni, hogy valakiből a levélben leírt dolgokat hoztam ki. 18f
2013. ápr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ a férfi személyiségétől.
2013. ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez emberfüggő. De nagy valószínűséggel ami nem látszik kívül az attól még belül lezajlik. A férfiak kevésbé emocionálisak mint a nők, vagy ha nem is, akkor mindenképp jobban elrejtik az érzéseiket. Ehhez biztos, hogy a "macsó" sztereotípia is hozzátartozik.

Szerintem én speciel örülnék egy ilyen levélnek. :)

2013. ápr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Amúgy Ces! XD


Ha elolvasod a leírást, pont ezt linkeltem be, de kösz azért. XD

2013. ápr. 21. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!