Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elsősorban 20 év körüli...

Elsősorban 20 év körüli fiúkhoz szólna a kérdésem, mégpedig az, hogy milyen számotokra egy ideális nő külsőleg? Mik azok amik elsőre megfognak titeket egy lányon? Ha képeket is mutatnátok azt is megköszönném!

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 16:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Legyen termeszetes, ne legyen agyonsminkelve, erezze jol magat a böreben. De azert ne macinadragba jarjon szinhazba es ne 3 szammal szükebb gatyabol logjon az uszogumi.
2013. máj. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Molett,szemüveges,nagy seggel és nagy csöcsökkel,barna hajjal.
2013. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Vagy Gwyneth Paltrow.Neki elnézem,hogy nem szemüveges.
2013. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Elég széles skálán mozog ez a dolog nálam. Viszont szeretem ha egy nőnek szép, esetleg aranyos kislányos arca van. :) Emellett jó ha pl hosszú a haja. A szép szemek is előnyt jelentenek, mondjuk egy igazán mély kék szempár... Bár barnából és feketéből is láttam már szépet. :))

Az alakja meg annyira nem számít, persze azért súlykorlátos vagyok én is. Nem jó, ha pl nem tudom felemelni a barátnőm. Az viszont nem zavar, ha kicsit husis. :) Ha nőies alakja van, inkább közepes vagy kicsi mellekkel... :D

2013. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nekem mostanában elkezdtek tetszeni a tetovált csajok. Ha még viszonylag jól is néz ki mellé, és fekete a haja, akkor bizony nincs menekvés előlem. :D
2013. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

normális!!!! Tudjon alkalmazkodni, persze megfelelő keretek között. Nem árt, ha gondoskodó, hűséges és őszinte.


Kicsit komoly elvárások tudom, de nem vagyok épp 15 éves.



27/F

2013. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
24/f ami alapból megfog homokóra alak szép feszes bőr, nagyon vékony, vékony,normál, sportos testalkat, a hajszín , hossz mind1 de ha előnyben részesítenéd magad akkor a tűzpiros ami szinte világít az mindig megragadja a fantáziám ,vagy raszta haj, az arca vonzó az a legfontosabb, a mellméret és a fenék elhanyagolható tényező még sosem jöttem vagy néztem meg 1 nőt a melle vagy a segge formája nagysága miatt, és a kisugárzása lénye ne legyen k urvás vagy flegma inkább nyílt és természetes hatású.
2013. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!