Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek a magány ellen?...

Mit tegyek a magány ellen? Már teljesen kivagyok tőle.

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, mostanában teljesen kivagyok már mert nincs senkim. Nem igazán tudok ismerkedni, szerény vagyok, néha egész vicces is, nem vagyok bulizós típus, inkább otthon szeretek lenni vagy kimegyek a parkba és verseket írok. Nem találok magamnak senkit sem és egyre rosszabbul érzem magam emiatt. Ha valaki szeretne barátkozni akkor írjon.

2013. máj. 16. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
írj nekem :) 24f
2013. máj. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Ha találok egy vékony lányt aki közel lakik, alsógatyában fogok átfutni a közeli város egyik terén. 22/F :D
2013. máj. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudod, az életben mindenkit elér a magány. Amúgy meg ha élőben nem megy próbáld meg társkeresőn.
2013. máj. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Külföldi fiú jó?
2013. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hanariko ***** válasza:
sajnos az ilyenek mint te (és kicsit én is) akik visszafogottabb típusok, nehezebben ismerkednek. De nyugi, megvan a hozzád való fiú. Járj el valami író körbe, ha szeretsz írni, ott biztos akad hozzád hasonló, vagy akár a parkban is ismerkedhetsz, sétáltass kutyát, az egy jó trükk, ha neked nincs vállal ilyen munkát a szomszédnál, vagy akár menhelyen.
2013. máj. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Málna. válasza:
írj privátot :)
2013. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha Budapest, vagy környéki vagy írhatsz nyugodtan, hátha segíthetek. ;D
2013. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!