Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudok bulin kívül rendes...

Hol tudok bulin kívül rendes srácokat megismerni? Ti hogyan ismerkedtetek meg barátotokkal/ párotokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Az lenne a problémám hogy nem vagyok se bulizós típus se nagyon népszerű. Hogyan tudnék így rendes srácokat megismerni? Suliban elég félénk vagyok, van pár jó barátnőm és csak velük vagyok egész nap. Hogyan lehetne ezen változtatni? Ha fiúval beszélek egyből elpirulok, kifogyok a témákból és valahogy mindig beégetem magam. Hohyan tudnék megváltozni?



2013. máj. 19. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hogyhogy hol? HÁT ITT!
2013. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne akarj megváltozni.Járj el otthonról.Csak összeakadsz valahol valakivel
2013. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bocsi ez lemaradt: 15/L
2013. máj. 19. 19:50
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Miért akar minden 14-15 éves pasit csajt magának?
2013. máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

1. művelődj. Akkor mindig lesz témád, és a felhozott témákhoz is hozzá tudsz szólni.


2. én a párkapcsolataimat leginkább kirándulásokon, városnézésen, vonaton és egy autó baleset közben ismertem meg. Ezzel meg gondolom nem mész sokra.


3. Egy jó tanács: azok az emberek akik ún. "karakteres" emberek, akikre felnézünk vagy akiket csodálunk azok nem csak úgy lett többségében. A legtöbbnek a karaktere mind fel van építve. És idővel egybeolvad az életével. Ha valaki mássá akarsz válni, akkor szed össze mi azok a tulajdonságok amiket értékelsz benne amiért ez neked oly vonzó. És holnaptól dolgozz rajta, hogy azzá válj akivé lenni szeretnél.

2013. máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5. Köszi próbálkozok :)
2013. máj. 19. 19:56
 7/13 anonim ***** válasza:
alfinak igaza van, muvelodj! tudd kivulrol petofi osszes verset, es olvass sokat! ez az eddgi legjobb parkapcsolati tanacs amit valaha lattam:D
2013. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Miért 15????? :(

Bocsi, tudom, hogy nem a te hibád, csak folyton a te korodbeliek vannak itt.

Mért nincs itt egy 20-on felüli nő aki legalább szóba állna velem ismerkedés, barátkozás illetve esetleg ha úgy alakul, párkapcsolat céljából?

29 F Bp

2013. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Oroszka... szerencsére Petőfinél nem áll meg a szépirodalom. Gróf Lev Nyikolajevics Tolsztoj is létezett. :D


A művelődés normál esetben nem korlátozódik a szép irodalomra és társaira. Az is művelődés amikor más stílusok, kultúrák (nemcsak nemzetek, népek, hanem pl. a deszkások, emósok... stb) felől szerez információkat. Hogy alakult ki? Miért? Minek? Hogyan? Ki kicsoda? stb.


Persze ha nagyon akar brillírozni akkor tanulhat kémiát vagy fizikát vagy zenetörténetet... de a hétköznapi dolgok amik körülveszik jó ha arról is vannak ismeretei. Nemcsak megéli a világot, hanem ismeri is. Ez a legtöbb embert azért ámulattal szokta eltölteni. Mert a többség csak élni szeret, de megérteni a világot már ritkábban.

2013. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

A normális srácokat ne buliba keresd! Bár valakinek ma az a normális ha valaki iszik és/vagy cigizik. Gondolom nem ilyet keresel. Én pl nem tartozom a bulozósak közé, és gyakran sétálok a városban. Remélem segítettem.

f

2013. máj. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!