Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért tartják a katonákat...

Miért tartják a katonákat szexisnek a nők-lányok? Mitől férfiasabbak mint más?

Figyelt kérdés
Embereket ölnek meg pénzért, mondhatnánk bérgyilkosok.... ehhez idomult a jellemük, a lelki világuk, mik azok a pozitív tulajdonságok, amelyek ezeket a negatívumokat elhomályosítják?

2013. máj. 22. 13:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nem minden lány tartja őket annak (én nem), de akik igen, azok azért, mert az egyenruhás férfiakra úgy érzik, rábízhatják az életüket, mert megvédik őket. A harcos típus is bejön sokaknak, mert sokan ezt azonosítják a férfiassággal.
2013. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

És amit az egyik hozzászóló fentebb említ, személyiségformálás!!!

A legtöbb fiatalt beraknám csak fél évre,hogy kipróbáljanak valami kemény kiképzést, mert nemártana ha tisztában lennének azzal, mi a fegyelem, a tisztelet, és hogy nem csak jogaik vannak,hanem kötelességeik is az életben....

2013. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Jó, azért ilyen messzire ne menjünk :D

Szó nincs itt jellemformálásról, meg hasonlókról. Az is jó dolog, de nem attól lesznek szexik a katonák. Ennél sokkal egyszerűbb.

Ha szembejön valaki és erőszakoskodni kezdene velem, a katonáról feltételezem, hogy megvédene. De inkább oda se jön az illető. Ellenben volt olyan ismerősöm, aki mellett odajött hozzám valaki és inzultálni kezdett, ő meg állt bambán. Na ez nem szexi :D

2013. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
ja seal :D, átlag katona, átlag ember, akkor most mi kell a nőnek, egy "átlag" pasira akkor hogy tekintesz, vagy a férfiasságot csak kiképzésen lehet megtanulni, ezt úgy irom hogy én szerződéses voltam, viszont dolgoztam más területen is bizony előfordult hogy megterhelőbb, veszélyesebb munkákat kellett elvégezni, pl villamos hálózat helyreállitása hóviharban...tájékozódni kéne, nem álmodozni
2013. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Én nem mentem messzire, nekem ezért szimpatikusabb egy egyenruhás,mint egy átlag.

De nem csak egyenruhás, a küzdősporttal foglalkozó hapsik is tökéletesek.

Mivel jómagam is az egyik harcművészet képviselője vagyok, egyértelmű,hogy olyan hapsit keresek, akiben több a tesztoszteron,mint bennem (leegyszerűsítve...) és akinek a személyisége idomult ehhez az életstílushoz -->határozott, fegyelmezett, stb...

2013. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Odaírtam,hogy szélsőséges a példa!

Nincs okom álmodozni, a párom ebből a szempontból is (és még sok másból) tökéletesen megfelel számomra.

Azért azt ne mond már,hogy az a normális ami most megy a fiatal srácok körében... komolyan fiúsabbnak érzem magam a legtöbbnél,és ez nem nekem szégyen... nem tudom,hogy a mai 18 év alatti korosztályból milyen férfiak lesznek,de nagyon örülök,hogy én már kiestem a hatáskörükből....

Pár éve volt,hogy egy kocsmában egy hulla részeg srác hozzá vágott a barátnőmhöz egy sörösüveget, a csaj megijedt, én elküldtem a fenébe,aki erre kihívott verekedni, mire odaértem hozzá a haverjai lefogták, elnézést kértek és elvitték..na most ezt az egészet 5 17-18 éves srác és a pultos gyerek (aki mellesleg még jó ismerősöm is volt) kusssban hallgatta végig, még oda nézni sem mert... azért ez is elmond valamit...

2013. máj. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

De nem csak egyenruhás, a küzdősporttal foglalkozó hapsik is tökéletesek.


mintha olyan gyakran adódnának éles helyzetek ahol kamatoztathatja a képességeit, persze ha valaki keresi a bajt ne csodálkozzon, ennyi erővel legyen profi autóversenyző is mert el tud kerülni egy balesetet (nem feltétlen igaz), ez mind a megelőzésről szól a nőknél egy pasival ha végigmegy valahol azok is rettegjenek akiknek eszük ágában sincs beszólni vagy bármi, amúgy jó dolog a küzdősport és speciel egy harcművészetet űzök elég régóta

2013. máj. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ha harcművészettel foglalkozol,akkor pontosan tudod,hogy egy olyan ember,aki ennek szenteli az életét, miben különbözik másoktól. Nem mondom,hogy mindegyik jobb a többinél!! NEKEM szimpatikusabb, mivel gyerekkorom óta ilyen emberek közt vagyok, a párom több mint 20 éve foglalkozik ezzel, mára én is oktatok. Számomra fontos értékeket sajátíthat el egy ilyen helyen az ember. Nem az a lényeg,hogy leverjen minden szembejövőt...de elvileg ezt te is pontosan tudod..
2013. máj. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
rendesek, fegyelmezettek, árasztják magukból a nyugalmat és az erőt, ami igen férfias tulajdonság, ősidők óta vonzza ez a nőket.
2013. máj. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
én pl nem tartom szexisnek
2013. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!