Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy sokkal...

Lehetséges, hogy sokkal jobban járnék, ha egy faluban próbálnék becsajozni ott is több a rendes és egyben természets szép csaj, mint Debrecenben?

Figyelt kérdés

Úgy értem sokan mondják, hogy egy nagy városban mennyi szép csaj van, ez igaz is, de mit ér a szépségük, ha belül tök üresek és egy értelmes mondatot nem lehet velük beszélgetni?

A többség eléggé el van szállva, persze vannak rendes és szép csajok is, csak ritka, nem ez a jellemző, tapasztalatim szerint. Ezért mostanság sokat gondolkozok azon, hogy nem lenne-e nagyobb sikerem, ha pár haverommal leutanánk valam kis hajdú-bihari faluba és ott csajozánk. :D

Lehet hülyén hangzik, de még az is lehet, hogy ezerszer nagyobb sikerink lennének a csajoknál, nem szuper csak átlagos külsejű fiúkként.


2013. máj. 22. 21:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A falusi lányoknak is ugyanúgy csak a külső számít, és a többségük ugyanúgy értéktelen belül.
2013. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

faluban is vannak ,,sötét`` csajok, szóval ez csak általánosítás.

már megint Debrecen :D

2013. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A falvak mára már hemzsegnek a C-ktől meg a fél C-ktől, kevés már ott a "fehérmagyar" csaj.
2013. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
már megint csefy debrecenezése...
2013. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
én falun lakom este 8 után még macskát se látni az utcán, ide csak aludni járnak haza az emberek, 7 végén vagy a gép előtt gubbasztanak vagy menekülnek valamelyik közeli városba mert itt semmi sincs, szóval ez csöbörből vödörbe, igy az utcán meg csak úgy nem nagyon sétálgatnak csajok autóban szoktam látni őket ahogy hozzák-viszik valamerre, pedig én Bp-hez lakom eléggé közel (40km)
2013. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én a városban lakom és a legtöbb barátnöm és én sem felfuvalkodott cicababák vagyunk. Én inkább kisebb falukban szoktam ilyen külsövel akaro kitünni vágyo üresfejü libákat látni.
2013. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Buborék Fejü ***** válasza:
Ha azhiszed Debrecenben nem tudsz csajozni (az általad említett okokból), Pesten eretvágnál magadon :D. Szerintem ne a helyszínt és az igényeid add lejjebb, hanem inkább próbáld "fejleszteni" magad az igényeidhez.
2013. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Debrecenben hétköznapokon csak szemeznek veled max de ha ribiket akarsz elég elmenni a Kossuth térre és odamenni a szökőkútban fürdöző csajokhoz azok elmennek veled vagy megvárod a hétvégét és akár melyik szorakozóhelyen a hétköznap szemezős csajok ribi módba kapcsolnak és könnyű prédák lesznek. /9hónapos Debrecenben élési tapasztalat/ De ha ez se jön be elemhetsz a dunántúlra Fejér megyébe Székesfehérváron elég elmenned az Alba Pláza elötti Autóbusz állomásra Adidas/Puma aranyozott színű melegítőbe és bármelyik Romacsaj elmegy veled de ha még ez se jön be keresd meg Purger Nórát a helyiek útba igazítanak na ő tuti elemegy veled csak húzz tripla kotont ha nem akarsz nemibajt.
2013. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Normális barátnőt szeretnék, nem k.rvát. Ha k.rvázni akarnék nem írtam volna ki a kérdést.
2013. máj. 22. 23:07
 10/16 A kérdező kommentje:
Ja és nincsenek nagy igényeim külsőre, de annál nagyobbak belsőre. :D
2013. máj. 22. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!