Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ti megsértődnétek ha...

Fiúk! Ti megsértődnétek ha egy lány azért utasítana vissza titeket mert külsőre nem jöttök be neki?

Figyelt kérdés

Rosszul esne vagy mit éreznétek?

Nem csak a csúnya fiúkra gondolok, mert olyan is lehet, hogy valakinek egy jól kinéző srác nem jön be.


2013. máj. 26. 03:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
valószínűleg, viszont nem lehet ez ellen mit tenni
2013. máj. 26. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

nem sértődnék meg, de ugyanannyira rosszul esne mintha téged utasítana vissza a neked tetsző srác.

viszont megsértődnék abban az esetben ha hülyének néz a lány! tehát amennyire lehet feketén-fehéren akarom hallani, hogy ne törjem magam tovább mert nem tetszem neki. persze erre a lányok a legtöbbször lusták...

a nem vagy az esetem pedig pont jó lekoptatás, egyenes beszéd!

2013. máj. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Persze, rosszul esik, de az még rosszabb, ha hagyod hogy gürizzen érted, és egyszer csak eltűnsz... Egyenes beszéd a nyerő, még ha rossz is utána kicsit!

29 F

2013. máj. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok vele mint a 3:28-as. Amúgy a sors egy idő után meg edz valamenyire. Mer én már oda sem megyek egy nőhöz sem, minek?! 22f
2013. máj. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ezen mit kell megsértődni? Szánalmas dolog.


Nem jöhetsz be mindenkinek, teljesen természetes, hogy vannak, akik elküldenek.


Lány vagyok, de pl. 23 éves koromig egy srác sem volt, aki nőként tekintett rám (hárman csak meg akartak dugni, az nem számít) - hát ez szerintem még sz.rabb. Próbálsz flörtölgetni, szemezel, de rád se bagóznak.

2013. máj. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
kedves utolsó leányzó vicces vagy először leszólod azokat akiket visszautasítottak és nem kellettek senkinek utána meg itt sajnáltatod magad azzal h te se kellettél senkinek...nem tudlak sajnálni engem is rengetegen utasítottak már vissza mégsem panaszkodom inkább megvetem őket :D Én tisztában vagyok a képességeimmel és tudom mennyit érek ha ezt a nők nem ismerik fel az nem az én bajom el vagyok egyedül is nem feltétlenül nőkkel tud csak boldog lenni az ember :) És igen sértőnek tartom ha visszautasítanak mert tartom magam valamire, és a büszkeségem, önbizalmam kicsit rontja egy ilyen visszautasítás viszont annál jobban megértem h nem érdemes erőlködni hasznosabb dolgokra is fordíthatom az időm mint a nők :)
2013. máj. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Engem is sok visszautasítás ért már, mégsem a nőkre haragszom, hanem saját magamra, hiszen ők tudják, mi kell nekik, és az nem én vagyok. Én pedig gyerek nélkül halok meg, hogy ne kelljen szégyenben élnie az utódaimnak.


Ha nem tudsz úszni, nem a víz a hülye.

2013. máj. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Akkor hogyha nagy menően mondaná meg.Ha szépen normálisan mondaná meg nem annyira.
2013. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!