Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Iszonyúan szeretnék egy...

Iszonyúan szeretnék egy normális párkapcsolatot. De hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem, nem kérek privátban senkitől semmit, a netes ismerkedés tényleg nem jött be nekem, máshogy viselkedik mindenki élőben, akár a magasság is más lehet, szóval az gáz.

A lényeg: 20 éves lány vagyok és fogalmam sincs, hogy hol lehet manapság ismerkedni. Az utcán/buszon is csak max megbámulnak, de soha nem lép senki. Egyetemen beszélgetük velük, de ott sincs egy randira hívás se semmi, ha meg van akkor is úgy adják elő mintha csak poén lenne, aztán én is poénosan lerázom őket. Miért nem tudtok lépni kedves férfiemberek? :)


2013. máj. 26. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Baráti társaságodból valakinek valami ismerőse?:D Vagy városi programok. Mást nem tudok mert a többit kilöted:D
2013. máj. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hol laksz? Én lépnék, ha lenne kiért :)

21/F

2013. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért nem tudtok lépni kedves férfiemberek? :)-MERT KI.ASZOTTUL ELEGÜNK VAN A VISSZAUTASÍTÁSBÓL!
2014. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok kötözködni, de azt írod, hogy a netes ismerkedés nem jött be neked, ezért úgy már nem szeretnél. Az élő bejött?
2014. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem, nem jött be élőben sem, de ott legalább látom mondjuk a magasságot, meg a testfelépítést.. mert a képek nagyon sokszor csalókák, és eddig akikkel találkoztam mind máshogy néztek ki :/ és nagyon sok idő elmegy arra h egy olyannal beszélgetek akiről kiderül a végén h nem is vonz..
2014. jan. 25. 14:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, de a netesnek is vannak előnyei. Ha ismerkedik az ember, és kiderül valami összeférhetetlenség, akkor csak simán elköszön az illetőtől, és erre ráment mondjuk fél-1 órája, otthon a kényelmes székben ülve. Viszont egy randit nem hagysz ott 5 perc után, arra pedig ráment az az időd, amíg összekészültél, és az oda-visszaút is.


De egyébként te is kezdeményezhetsz.

2014. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Egyetemen beszélgetük velük, de ott sincs egy randira hívás se semmi, ha meg van akkor is úgy adják elő mintha csak poén lenne, aztán én is poénosan lerázom őket."


Na ez a te bajod. 23/F (egyetemista szintén)

2014. jan. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Küldj privátban képet magadról.
2014. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!