Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kellene manapság 22...

Hogyan kellene manapság 22 éves fiúként ismerkedni?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom,hogy ehhez hasonló kérdésekből már rengeteg van, de talán sosem elég. Én 22 éves vagyok, és még sosem volt barátnőm, pedig szerintem és elméletileg mások szerint is jól nézek ki(190 cm magas, sportos testalkat, szépfiús arc, enyhén szolizott bőr). Okosnak és értelmesnek is tartom magam és mégsem. Azt mondják ismerősök lejjebb kellene adni az elvárásokból, de egyszerűen ha valakihez nem vonzódom, nem vagyok odáig érte nem megy. Eddig nem zavart 20 éves koromig elvoltam, hogy majd lesz, de az utóbbi másfél évben mar megörülök a hiányától. Tehát hol és hogyan lehetne ismerkedni? Tippek javaslatokat szeretnék tőletek, esetleg ehhez kapcsolódó írásokat.


köszi a segítséget



2013. máj. 27. 00:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, csak 19 éves lány vagyok. Ha nincs meg az a plusz, akkor is adj egy esélyt a lánynak, lehet, hogy csak jobban meg kell ismerned. Legyél türelmes, sokan nem merik/tudják megmutatni a valódi énjüket egy srácnak elsőre mert túl szégyenlősek. Ez saját tapasztalat, és is ilyen vagyok :) A baráti köröm oda- meg vissza van, hogy milyen jó a humorom, mindig folyik a könnyük a röhögéstől, meg milyen jó hallgatóság vagyok, ha problémájuk van, de általában a srácok egy-két mondat után ott szoktak hagyni, mert én annyi idő alatt nem tudok felszabadulni.
2013. nov. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Tomi-91 válasza:
100%

Helló!


Üdv a klubban! Mintha csak én írtam volna. :D

Én is egy 22 éves, 190 cm-es, sportos testalkatú fiú vagyok és pontosan ugyanebben a csónakban evezek. Soha nem volt még barátnőm. Amíg 18-20 éves voltam, én is jól elvoltam barátnő nélkül, de most már folyamatosan arra vágyom, hogy legyen. Valószínűleg Te is ugyanazt érzed nap, mint nap, amit én. Mindenesetre nekem azt mondják, akárhová is megyek, nyitva kell tartanom a szemem és ki kell tartanom a célkitűzéseim mellett. Én azt mondom, ha elég ügyes és figyelmes vagy, szinte akárhol ismerkedhetsz, ha megtetszik valahol egy lány. Nekem is azt mondják, hogy merjek kezdeményezni. Ha pedig elindul a beszélgetés egy lánnyal, jelezd számára az érdeklődésedet, tegyél fel neki olyan kérdéseket, amilyeneket másoknak is.

Amúgy tényleg meglepett, hogy ilyen hasonlóan fogalmazol, mint én. Még a végén rájövök, hogy van egy eltitkolt ikertesóm is. :D

2013. nov. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

haha :D hát sok sikert akkor neked is ha ezt olvasod. :D

Ha esetleg van valami fejlemény ide leirhatod, hátha egy pozitív példa is segít. :P

2013. dec. 9. 18:02
 14/25 Szálab válasza:
19%

Srácok, azért ha sportos testalkatú intelligens palik vagytok, akkor azért van baj, valamivel biztosan! Én sem sportos testalkatú, sem enyhén szolizott nem voltam 15 évesen és mégis nekiálltam egy "nagy" projektnek és egy év alatt megszereztem szívem hölgyét, aki ráadásul 1,5 évvel idősebb is volt, ami akkoriban sok volt!

Szóval legyél igényes, ápolt minden téren, és akkor előbb-utóbb be fog esni valami!

2013. dec. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedni bárhol lehet. Engem a zebrán szólított le az élettársam.

22/N

2013. dec. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a hol is lehetne ismerkedni dolog mindenkinél más..hiszen nem tudjuk hol laksz milyen helyekre jársz milyen helyek vannak ott a közeledben..meg amúgyis nincs kimondottan szerintem olyan hely ahol ismerkedni lehet mert összefuthatsz az utcán vagy akárhol is egy szimpatikus lánnyal.Nem ismerlek nem tudom de álltalában az olyan fiúk akik normálisak nehezen találnak normális lányt mert nem járunk olyan helyekre mint manapság a huszonévesek. Én is ilyen gondba vagyok mint te nem találok fiút:) Pedig egyre lejjebb viszem az elvárásom de mégse..Ha szabad kérdezni neked mik azok a nagy elvárások amiket a barátaid szerint el kéne felejteni?
2013. dec. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
itt?;-)
2014. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Irj:)
2014. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
43%

a kérdezô nyilván egy olyan pali, aki soha nem közelít megsenkit.


nem a miként a baja, hanem, az, hogy nem mer kezdeményezni sehogyan sem.


1. aki tetszik arra elôszöris mosolygunk. Ha nem mosolyog vissza, akkor buktad, ha visszamosolyog, akkor már LEHET és nem biztos, hogy van esélyed.


2. tartsd a szemkontaktusd, ne fordulj el, ha odanéz.

Néhány ilyen pillantáscsere után jön a megszólítás, de ha ez nem jön, akkor megint buktad. Ha megszólítod, less egy kelemetlen egy perced, ami alatt kiderül, hogy mégsincs esélyed vagy van. ha van, ez még mindig nem biztos.


3. Ha már úgy érzed, hogy a van esélyed kategória vagy, akkor bemutatkozol a neveden, nem egy angolosított becenévvel, szóval ha Jakab Mihály vagy, akkor ne mond, hogz Májkel Dzsexon vagy, s ha egy bizonyos érdeklôdési körrel kapcsolatos helyszínen vagytok, akkor az lehet a megszólító téma.


4. Ha már bemutatkoztál, akkor vagy ô is fog, vagy megkérdezed a nevét.


ezután kreatívnak kell lenned.

2014. febr. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
23%

menj el folk dance táncklubba.

ilyesmibe:


[link]


ilyen helyeken vannak értelmes csajok, meg az ismerkedés itt alap. A táncok közben minden lánnyal találkozol pár másodpercre, akkor kell ismerkedést kezdeni, tánc végén folytatni.

2014. febr. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!