Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kellene manapság 22...

Hogyan kellene manapság 22 éves fiúként ismerkedni?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom,hogy ehhez hasonló kérdésekből már rengeteg van, de talán sosem elég. Én 22 éves vagyok, és még sosem volt barátnőm, pedig szerintem és elméletileg mások szerint is jól nézek ki(190 cm magas, sportos testalkat, szépfiús arc, enyhén szolizott bőr). Okosnak és értelmesnek is tartom magam és mégsem. Azt mondják ismerősök lejjebb kellene adni az elvárásokból, de egyszerűen ha valakihez nem vonzódom, nem vagyok odáig érte nem megy. Eddig nem zavart 20 éves koromig elvoltam, hogy majd lesz, de az utóbbi másfél évben mar megörülök a hiányától. Tehát hol és hogyan lehetne ismerkedni? Tippek javaslatokat szeretnék tőletek, esetleg ehhez kapcsolódó írásokat.


köszi a segítséget



2013. máj. 27. 00:32
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

A 19. komment egész jól tükrözi az én véleményemet!!! :)


Az én taktikám az, hogy először felmérem az esélyeimet...azzal, hogy rám néz, el-elkapja a tekintetét, ilyesmik, azokkal mind elárulja magát a leányzó.


Egy-két jól célzott mosoly, plusz a "szemezgetést" követően udvariasan oda kell menni, és megkérdezni a nevét (én legalábbis csak azt követően mutatkozok be, hogy meg tudom a lány nevét). Utána jöhet pár alapkérdés (hova valósi, mivel foglalkozik, stb...).


Ha vaktában odamész egy vadidegenhez, akkor baromi nagy a sansz arra, hogy el fog zavarni...hagyni kell szerintem időt a lányoknak is, hogy felmérjenek minket, férfiakat. Ha hirtelen odaállítunk eléjük, akkor azzal akár mindent el is ronthatunk, mert hirtelen nem tud normálisan reagálni a dologra, de ha hagyunk egy pár percnyi időt Nekik, hogy végigfuttassák rajtunk tekintetüket, akkor ez elkerülhető.


Hajrá! ;)

2014. febr. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Bocsi, az előző vagyok, a HOL? kérdésre nekem a legjobban a szórakozóhelyek jöttek be idáig (diszkó, pub, fesztiválok, koncertek). Ne abból indulj ki, hogy mennyiszer hallod azt, hogy tele volt ku*vákkal, hanem abból, hogy lehetnek ott normális lányok is!!! ;)
2014. febr. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

tegnap többször rámosolyogtam egy csajszira, ô meg vissza, s fogom még látni edzôteremben.

Legközelebb megszólítom.


Legalább 4-szer mosolyogtunk egymása 1 óra alatt.

Az már elég egy érdemes megszólítani-hoz.

2014. febr. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak én írtam volna ezt a kérdést.Én sem tudom hol és merre lehetne,mert egyszerűen nem nagyon van lehetőségem így lányokkal ismerkedni.Ahol találkozom velük,az az egyetem,de nem csoporttársak.Szóval nincs közös óránk se,semmi ilyesmi.A további az utcán,tömegközlekedésen hát ott nem is tudom hogyan lehetne megszólítani bárkit. :/ Buliba csak ritkán járok,de ott is hiába figyelek a hölgyekre,mindenki társasággal jön sajnos. :/

Meg az sem lenne hátrány,ha nem mindenhova csoportostul járnának a lányok,mert egy egyedül lévőhöz még csak-csak oda merek menni,de egy egész társasághoz nem igazán.(rossz tapasztalatom volt már így,és eléggé megaláztak akkor).

22/F

2014. febr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
A 19. és 21 esnek válaszolónak különösen ksözönöm a segítséget jól látjátok a helyzetet :D ment rá egy nagy nagy zöld kéz, persze a többire is. Egész sok okosság és tanács és biztatás összegyült ebben a kis kérdésben. Szóval köszi!:D
2014. febr. 10. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!