Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Anime, manga kedvelő lányok?

Anime, manga kedvelő lányok?

Figyelt kérdés
Akad esetleg 18 feletti, Pest megyei animét+mangát kedvelő lány barátkozni?

2013. máj. 27. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
persze úgy hivják Konan és az akatsuki kuckóban lakik... -.-''
2013. máj. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mért nem anime forumon próbálsz? Vagy netán valami anime kiállításon. Én is ott fogom majd megpróbálni a köv hungexpo anime kiállításon.


21/F

2013. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Japánba vannak, vagy legalábbis minimum angliában, mert "Magyarország fasiszta" meg "túl konzervatívak az emberek".


Esetleg a gyűléseiken keresd őket, de tényleg csak barátkozni, többségük nem véletlenül őrült meg és öltözik Hipesárkánykunnak meg a többi marhaságnak.

2013. máj. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én csak barátkozni,mert van pasim :)

Jah és IMÁDOM az Animéket :D

2013. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én szeretem őket,de már nem vagyok annyira oda japánért mint 1-2éve,túl sok beteg dolgot találnak ki
2013. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
mèg itt is szidják az animéket....fasza, énis mondhatom hogy baromság amit a legtöbb ember néz (éjjel-nappal Budapest, és hasonló hülyesègek) pont.
2013. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
utolsó válaszoló teljesen egyet értek veled ink nézek animét mint az éjjel nappal budapestet és 3. válaszoló "többségük nem véletlenül őrült meg és öltözik Hipesárkánykunnak meg a többi marhaságnak." nem örültek csak cosplay-eznek
2013. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ja, mert értelmes dolog 30 éves létükre szerepjátékozni meg óvodai farsang jellegűen beöltözni SzuperKamikazeSzánnak meg Tájcsimesternek öltözni. .


Bezzeg a wárkrfátozó 40 éves kockákat meg szidalmazzák. Persze azok se jobbak, csak fura. Aki Koszpléjezik 25 felett ott kemény bajok vannak.

2013. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na mert aztán a farsang rohadtul életkorhoz van kötve. Szerintem nagyon nem. Hozzáteszem nem túlnyomó a "30 éves", aki cosplayezik. Meg amúgy ne haragudj utolsó ,de ez nem korfüggő. Szerintem. Rengeteg műfaj van (anime), ami felnőtteknek készült(18-30), én alapból a seinent szoktam keresni.Nem azért mert csak ez érdekel, hanem mert alapból a komolyabb témájúak jönnek be. Ettől még semmi probléma sincs velem. Ja és wowozni is szoktam. Geeeccc milyen gyökér lehetek mi?:))) Szerintem azzal sincs gond, ha 40 éevesen wowozik. Ismerek ilyet. Értelmesebb bármely embernél, az meg hogy mit csinál szabadidejében ő dolga. Persze aki a népbutító fa.ságokat (Való k. anyja világ,Éjjel nappal BP,egyéb korlátolt ökörségek) nézi és azt taglalja a közösségi oldalakon is, azzz normális emberi viselkedés. Hát inkább nem, maradok az animéknél :)
2013. máj. 30. 19:55
 10/12 anonim ***** válasza:

Azok se jobbak nyugi. Egyikkel sincs baj egészen addig amíg nem feltűnősködnek.


Márpedig aki felszáll a metróra egy 2 méteres karddal a hátán, zöld hajjal és percenként visít valamit japánnak szánt nyelven ott baj van. Futottam már bele ilyenbe mikor pesten jártam.

2013. máj. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!