Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Anime, manga kedvelő lányok?

Anime, manga kedvelő lányok?

Figyelt kérdés
Akad esetleg 18 feletti, Pest megyei animét+mangát kedvelő lány barátkozni?

2013. máj. 27. 12:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is nagy anime kedvelő vagyok 22 éves fiú létemre. AZt kell mondanom hogy sok oylan van aminek sokkal mélyebbre törő története van és 1000X jobb mint egy rendes Amerikai film(Death Note, Mirai Nikki, Elfen Lied, Evangelion és még sorolhatnám). Viszont abban egyetértek pl hogy aki alapból úgy jár ki az utcára hogy ichigonak öltözik vagy minek az már gyerekes. Jó néha nem gáz ha pl anime kiállításra mennek me tom hogy pl most volt a hungexpon is meg volt ez a holfény con. De pl ismerős ismerősével alapból úgy járnak pl moziba, télen korcsolyázni, parkba stb hogy be vannak öltözve ami szerintem nem kicsit gáz:D
2013. máj. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Azt nem tagadom, hogy vannak menethibás egyedek. Animések közt is... De pl Pesten most hol nem találkozol gyökérrel?Nem kell ahhoz animésnek lennie hogy kornyikáljon pl buszon. Én amikor mentem Conra, pl metrón rám köszöntek, hogy oda megyünk-e és ismeretlenül teljesen normálisan elbeszélgettünk.
2013. máj. 31. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!