Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiatal csajok miért szeretne...

A fiatal csajok miért szeretnek flegma meg undorral vegyített arcokat vágni, ha egy fiú bepróbálkozik náluk és a hatalmas igényeiknek nem felel meg?

Figyelt kérdés
Én tudom, hogy a szép lányok szemében ronda vagyok vagyis nem vonzó, de ennek ellenére sok átlagos vagy csúnya csaj próbálkozott már be nálam magától és sosem bunkóztam vagy flegmáztam velük, mindenkivel kedves voltam és adtam esélyt, még, ha egyáltalán nem is jöttek be nekem. Végülis, jó barátok is lehetünk, miért kéne úgy lenézni mást, csak, mert külsőre nem az esetem. A lányok sajnos azt teszik, ami elég bántó és értem már miért van ennyi önbizalomhiányos fiú és ennyire sok egoista csaj.
2013. máj. 28. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
nem minden lány ilyen, vannak belölünk is normálisak.. ahogy sajnos nem minden srác olyan mint te, belöletek is vannak flegmázó egoisták..:/
2013. máj. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát én azt mondom, hogy a fiúk szedjék össze a golyóikat és tessék az ilyen lányokat a helyén kezelni.


Azért vannak ilyen "fruskák", mert hagytátok, hogy azzá legyenek. Ha holnaptól mindenki magas ívből lesajnálni őket, és mikor valakin éleznék a karmaik az kulturáltan visszaszól neki, hogy tök gáz amit csinál, egy idő után nem lenne menő így viselkedni és szépen leállnának.


Ha unokaöcsémnek bejött ez módszer nem hiszem hogy más pasinál sem lenne kevesebb sikere.


Értem, hogy nő, hogy szép, hogy punci. De ember. Tessék egyenjogú emberként kezelni, mert ő azért van magas lovon, mert sok fiú meg alárendeli magát.

2013. máj. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

volt hogy kedvesen mosolyogtam, de akkor nem vették komolyan, nem fogták fel az elutasítást...

szigorúan csak az ő érdekükben fintorgok, ne reménykedjenek feleslegesen

2013. máj. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert a lányok szerint a (számukra) csúnya pasi nem is ember, vele bármit meg lehet tenni.
2013. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 LeftBehind ***** válasza:
3. Tudod a mosoly és az undor között azért van egy kis átmenet! Esetleg megpróbálhatnád komoly arccal elutasítani,de azért nem kell úgy nézni senkire se,mint egy utolsó féregre.
2013. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!