Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan vehetném fel a versenyt...

Hogyan vehetném fel a versenyt a magas vagy nagy darab fiúkkal szemben, ha minden lány ezekre bukik tapasztalataim szerint?

Figyelt kérdés
Alacsony vagyok és ilyen vasággyal 60 kiló típus és kezd bosszantani, hogy mindig olyan fiúkat látok ismerőseim között sikeresnek, akik legalább 180centi magasak vagy pedig nagy darabok, ilyen 90-100 kilósak, de mondjuk csak 175centi magasak. MIntha a magasság vagy a nagy tömeg lenne a vonzalom fokozó a csajozásban. Én meg alig vagyok 165-167centi és kb. 53-55kiló és úgy látszik nem kellek a csajoknak csak facebookos csajoknak, de ők messze élnek, én meg a városban szeretnék valami rendes csajt találni végre.
2013. máj. 29. 17:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nos ha nem vagy erős a konditerem új fogalom?

Amúgy a lányok azért szeretik az erősebb fiúkat mert benne a génjeikben.Egyszerüen bennük van hogy erős gént adjanak át a gyerekükbe.És nem minden lány azokra bukik.

2013. máj. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
------> MIntha a magasság vagy a nagy tömeg lenne a vonzalom fokozó a csajozásban" Megválaszoltad a kérdésed...
2013. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Jó fölfögtam. 100kilós, kigyúrt törpe leszek, cask így lehet barátnőm. Oké...
2013. máj. 29. 20:26
 14/15 anonim ***** válasza:
Ma láttam egy kigyúrt törpét.Sétált a feleségével,meg a gyerekeivel.De 1 fejjel alacsonyabb volt nálam,a nővel egyetemben.
2013. máj. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Ez barátom már csak ilyen. Az állatvilágban is kiemelkedő szerepe van a hímek méretnövelésének. Tömeg, nagy legyen.

Egy a szerencséd, emberek vagyunk így bevethetőek a belső lelki értékek is.

2013. jún. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!