Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez manapság tényleg életszerű?

Ez manapság tényleg életszerű?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdésre adott válaszból az alábbi részlet ragadta meg a figyelmemet. Amolyan ismerkedési tanácsnak szánta egy magát 21 éves lánynak kiadó válaszoló.


"... menj le egy pénteki-szombati buliba bárhol, és szerezz egy tinisuncit. Azért arra figyelj, hogy 14 fölött legyen. Nem nehéz őket befűzni, bármit hazudhatsz nekik kb. A játék kb arról szól velük, mivel idősebb vagy náluk, hogy meghívod valamire, felteszel neki 1-2 kérdést hogy mit szeret stb, és annak megfelelően előadsz neki valami kamu sztorit. Pl. ha szereti a rock zenét akkor mondd azt, hogy gitározol. Ha azt hozza fel, hogy disco zenét szeret, akkor amatőr dj vagy, csomó helyi bulit csináltál már (nem itt, hanem bemondasz egy kamu helyet). Ha esetleg valami művészlélek, akkor szeretsz festeni. Tök mindegy, csak az a lényeg, hogy pooont megfelelsz az ízlésének. Ezt amit bemondtál neki, jegyezd meg, ebben a stílusban beszélgess vele, ha jól választottál ribit, akkor a 2. feles után (~2 perc...) már smárolhatsz vele és nem kell többet beszélgetni. Aztán irány a wc vagy mivel jó idő van, inkább a szabadban, azt nyalhatod. Ezek a suncik szeretik az alkoholt ÉS a szexet. ..."


Amennyiben ez manapság tényleg működőképes és életszerű módja a fiatalok ismerkedésének, akkor most egy világ omlott bennem össze.:) Bár csak 25 éves vagyok és sosem voltam az "ÉLET CSÁSZÁRA", azt biztosan kimerem jelenteni, hogy 10 évvel ezelőtt nem így mentek a dolgok.


Arra lennék kíváncsi, hogy akik sűrűn megfordulnak szórakozóhelyeken azok szerint ez tényleg így megy mostanában?


2013. jún. 1. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez valami " Hogyan szedjünk fel fél óra alatt dugni való buta pcsát" c. recept.

Buta pcsák pedig mindig is voltak és mindig is lesznek, reméljük ez az említett korosztály kevesebb, mint 10%-át teszi ki ( csak bizonyos helyeken nagyobb az előfordulási lehetőségük, így ott lehet nagyobb az arányuk ).

2013. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

24 éves nő vagyok, viszonylag sokat jártam szórakozni és manapság is járok, ha időm úgy engedi. De voltak olyan vidéki (biztosan városban is előfordul) bulihelyek, ahol 8-10 éve is simán így ment ez. Saját tapasztalatról nem tudok beszélni, mert tizenéves koromban elsősorban azért jártam bulizni, hogy áttáncoljuk az éjszakát a csajokkal, nem pedig hogy megdugjanak a WC-ben. De anno én is ismertem nem egy olyan csajt, akit nagyon könnyű volt pár feles után kicipelni az autóba, vagy a disco háta mögé...voltak, vannak és mindig is lesznek ilyen lányok.

24N

2013. jún. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Léteznek ilyenek, persze! :)

A sok ribanc és nőcsábász szépen egymásra találnak az ilyen helyeken... Csak ugye sokat számít a külső és a határozottság, kisugárzás! Görcsösen félénken nem fog összejönni!

Azért általában szórakozni megy az emberek többsége a diszkóba...

2013. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"tizenéves koromban elsősorban azért jártam bulizni, hogy áttáncoljuk az éjszakát a csajokkal, nem pedig hogy megdugjanak a WC-ben."


Én is így emlékszek a saját emlékeim alapján.

Volt egy két kirívó eset nagy ritkán, de ezek szerint ez a válasz eltúlzott. Azért tettem fel a kérdést mert néha hallok hasonló rémhíreket viszont most már nem járok tizenévesekkel bulizni.

2013. jún. 1. 16:20
 5/5 anonim ***** válasza:

kezdjük ott jobb helyeken, nagyobb városokban, ezek csak bizonyos ideig mehetnek szórakozni, sőt nálunk volt olyan 18 alatt sem mehetett be egyedül, ha nem kísérte szülő, nyilván azok máshol voltak, de ha szülő elment, akkor a kölök repült,

a fent leírtak nem tudom hol érvényesüknek, de a szülőket is szívesen megnézném, most sem így vannak, ezt ne általánosítsuk

2013. jún. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!