Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Találhatok ilyet? Többi lent!

Találhatok ilyet? Többi lent!

Figyelt kérdés

Egy átlagos 16 éves lány vagyok, elég magas( 182 centi), vékony, barna-fekete hajjal. Több fiú van, aki belém van esve, de nekem nem tetszenek se külsőre, se a belsőtulajdonságaikban.

Tényleg csak a filmekben vannak magas, erős, vékony(nem dagatt), szőke v fekete hajú férfiak?

Akik emellett odafigyelnek másokra, nem beképzeltek, viccesek és megértőek?

Hiába keresek ilyet életem végéig, nem fogok találni?



2013. jún. 3. 00:20
1 2 3
 11/30 Mókusgyilkos ***** válasza:

7.: ez a valóság és nem film: mert a filmekben kik szerepelnek ?:D

vékony de dagadt: erről szól az anorexia :D


oké nyilván igazad van és kérdező ír baromságokat de én meg szeretem kiforgatni a dolgokat és pont volt pár percem :D


kérdező: biztos van ilyen férfi csak az kétséges h van-e ilyen fiú [16 hahó.. :D pici vagy te még ide.]

2013. jún. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Már a kérdésben leírt dagadt kifejezés is leírja hogy milyen vagy. Nem kell dagadtozni márt rájuk nézve ez sértő kérlek használd a túlsúlyos kifejezést. Amúgy akkor énis dagadt vagyok mert 183 centi és 115 kiló vagyok. (1,5 éve gyúrok)
2013. jún. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 Mókusgyilkos ***** válasza:

miért sértőbb a dagadt mint a túlsúlyos? ilyen alapon ne hívjunk egy etnikumot se a nevén mert az sérti ? [oké megértem h sérti mert ha a magyar hallatán mondjuk az jutna az eszébe a fél világnak mint a zsidó hallatán akkor én is szégyellném magam :D]


am szerintem annyira nem brutális elvárás 1 csajnál h magasabb legyen a pasi normális és lehetőleg ne punk :D [mondjuk én saját bevallásom szerint nem vagyok magas se különösebben normális /de élvezem :D/ és ráadásul még tervbe is van véve a kék haj.

2013. jún. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
A dagadtnál szerintem van sokkal sértőbb. És a dagadt pl az, aki xy centi, és emellett van rajta 150 kiló zsír. Az izom az más. Annak is van súlya, de attól az ember nem kövérnek fog látszani. Én amúgy 53 kiló vagyok úgy, hogy jui ji cu-zni (dzsúdzsicu) járok 3 éve, tehát elég erősnek mondhatom magam. Ezért nem jönnek be a vézna fiúk.
2013. jún. 3. 00:40
 15/30 A kérdező kommentje:
Ha a belső tulajdonságai jók, a hajszín a leg nélkülözhetőbb, magyarul nem zavarna ha kék haja lenne.
2013. jún. 3. 00:42
 16/30 Mókusgyilkos ***** válasza:

akkor nyugodtan lehet vézna pasid majd megvéded! :D

[csak nehogy átcsapjon Mirai Nikki féle pszichoba]


182 centihez az 53 kiló elég kevéskének hangzik.

2013. jún. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

-az tény hogy a filmekben valóságos emberek szerepelnek, de nem feltétlen valóságos szituációk, és egy adott karakternek ki van találva hogy milyen legyen a külleme, személyisége stb, tehát a színész nyilvánvalóan nem saját magát játssza el. az egy másik dolog hogy ezzel a kijelentésemmel arra céloztam hogy a filmekben pl egy bizonyos szerepre pont úgy raknak össze egy embert (külső + személyiségre) hogy a kérdezőhöz hasonló tinilányok rá csorgassák a nyálukat :D


- az anorexiás sem vékony de dagadt, csak vékony de dagadtnak hiszi magát. nem feltétlen olyan az ember amilyennek hiszi magát az "egó és szuperegó" többnyire nem esik egybe, ebből is akadnak az önértékelési problémák


na Mókusgyilkos, én akkor visszaforgattam amit kiforgattál:D

2013. jún. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Már írni se tudok, 58 kg vagyok. És az fura lenne ha a "pasim" védtelenebb lenne mint én.
2013. jún. 3. 00:46
 19/30 A kérdező kommentje:
Egyik kedvenc filmem a Sporttolvajok. Abban szerepel az xy nevű színész, de a filmbeli neve Sly. Keressetek rá a Sporttolvajok nevű filmre, és a képek között ott van 1 szőke férfi. Hozzá hasonlót keresek.
2013. jún. 3. 00:49
 20/30 A kérdező kommentje:
Júliusban leszek 17 éves.
2013. jún. 3. 00:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!