Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Találhatok ilyet? Többi lent!

Találhatok ilyet? Többi lent!

Figyelt kérdés

Egy átlagos 16 éves lány vagyok, elég magas( 182 centi), vékony, barna-fekete hajjal. Több fiú van, aki belém van esve, de nekem nem tetszenek se külsőre, se a belsőtulajdonságaikban.

Tényleg csak a filmekben vannak magas, erős, vékony(nem dagatt), szőke v fekete hajú férfiak?

Akik emellett odafigyelnek másokra, nem beképzeltek, viccesek és megértőek?

Hiába keresek ilyet életem végéig, nem fogok találni?



2013. jún. 3. 00:20
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Az utóbbi Mókusgyilkosnak szólt. És manapság a lányok 14-15 évesen szoktak b*szni, tehát egy kapcsolathoz a 16-17 év szerintem nem gáz. Persze nézőpont kérdése.
2013. jún. 3. 00:56
 22/30 Mókusgyilkos ***** válasza:

nem a kapcsolathoz v kicsi hanem a kategóriához :D [az elvi alsó határom pont a 17 még éppen nem törvényes de már lehet azt hazudni, tökéletes!]


őőő szerintem nem kell elmagyaráznod 1 pasinak h a csajok hány éves kor után feküdnek le vele :D :D

14-15 bőven korai mostanság is [csak sok a hülye] 16 belefér 17 évesen meg kötelezővé tenném az elvesztését és a pasizás megkezdését :D [na jó ez túl radikális]

2013. jún. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

12# vagyok. Mókusgyilkos sajna nem tartalak túl inteligens embernek. Egyrészt a neved alapján másrészt a kicsi rasszizmus miatt (zsidós példa) A dagadt (énis voltam) kifejezés önmagában nem bántó csak aki egyszer elkezdi mondani az általában után

a mond cifrábbakat is.

2013. jún. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Az életkoros dologgal azt akartam kifejezni hogy nem egy r*banc vagyok akin az egész város átment már.
2013. jún. 3. 01:17
 25/30 anonim ***** válasza:
Nagyon határozott lehetsz,talán már túlságosan is, és baromi nagyok az elvárásaid.Majd megtanulod egyszer,hogy a szerelem felülírja az elképzeléseid.
2013. jún. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Mókusgyilkos ***** válasza:

23.: mi probléma van a nevemmel? [Annyira azért vagyok értelmes h vállalható legyen a nevem:)]

most nem ecsetelem honnan jött a név meg miért [semmi bajom a mókusokkal / rágcsálókkal volt pl 1 rahedli aranyhörcsögöm :D] a nevem eredete amúgy is a GYIK egyik meg válaszolatlan kérdése így jobban belegondolva talán Emmának van fogalma róla egyedül :D


ami a rasszizmust illeti: még mindig értelmesebb vagyok mint 1-2 xenofil :) am egyenlőre még JOGOM van rasszistának lenni :D [csak nem beszélhetek róla..] szép is a demokrácia nem de?:)

2013. jún. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Úgy érted Slim? Mert Sly nincs...

[link]

2013. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Slim=Sly

Nézted a filmet?

2013. jún. 3. 14:29
 29/30 anonim ***** válasza:
Nem láttam még... De azt vágod, hogy a színész csak 172 cm magas? xD
2013. jún. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
183 cm, 18 éves szőkés barna?
2013. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!