Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Osztálytárssal járni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytárssal járni?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályomban...ovi óta ismerjük egymást. Régóta jóban vagyunk...Általánosba nem együtt jártunk 6 évig nem találkoztunk. Aztán tavaly 6 osztályos gimibe megint egy osztályba kerültünk. Tavaly nyáron majdnem összejöttünk (hosszú történet...) Most is látszott, hogy több ez mint barátság...nagyon sokat beszéltünk...megint megkérdezte, hogy járunk-e...aztán kitalálta,hogy mégsem jó ötlet, mivel osztálytársak vagyunk és ha szakítunk megutáljuk egymást...szerintetek? Szerintem itt azt kell mérlegelni, hogy megéri-e megkockáztatni....volt, akinél egy ilyesminek jó vége lett? Mit kellene tennem? Meggyőzni, hogy érdemes megpróbálni vagy igaza van?

Köszi a válaszokat :-)


2013. jún. 2. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb dolog
2013. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én csak ilyenről tudok beszélni

exem, régi suliban osztálytárs volt, szakítás után még egy évig nézhettük egymást... nehéz volt de túléltem. (de az rossz kapcs volt, diákszerelem semmivel)

a mostani kapcsolatom új suliban szintén osztálytárs. nagyon szeretjük egymást, pont ideális minden, együtt vagyunk nagyrészt. és komolyan gondoljuk :)

szóval ha szereted, akkor próbáld meg, de csak ha biztos vagy benne és utána is tudod tartani magad ha neadjisten rossz vége lenne.

de ne a rosszra gondolj, mert amúgy sok jó dolog van ebben is, ami másban szintén nincs

2013. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2013. jún. 2. 17:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, hogy ha vége lenne a kapcsolatnak akkor utána maradtok barátok. :)
2013. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem két osztálytársam 10. vagy 11. osztályban jött össze. Már 10 éve együtt vannak, rég összeházasodtak, és most várják az első babát. Szóval van ilyen is. ;)
2013. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ajánlott, de nincs megtiltva...
2013. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
általában hosszútávon nem kifizetődő, legalábbis az én tapasztalataim alapján, de meg lehet próbálni. legalább dughattok egy jót kiránduláson.
2013. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!