Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Miért vagytok olyan...

Fiúk! Miért vagytok olyan lenézőek/ellenszenvesek a duci/kövér lányokkal?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 16:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
24%
senki ne legyen kövér, mert egészségtelen és igénytelen dolog.. szerintem ezzel le is zárhatnánk a vitát
2013. jún. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
89%
Amúgy meg nem értem , hogy miért jön egyből az , h ők tuti lusták...úgy értem akik kövérek...MIÉRT MIT GONDOLTOK AZ ÖSSZES VÉKONY LÁNY SPORTOL ÉS FIGYEL AZ EGÉSZSÉGÉRE?? HÁT NEM!!! úgyanúgy összezabálnak mindent csak ilyen alkatok...
2013. jún. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
35%
kérdező: nincs olyan, hogy nem lehet fogyni. nem jól csináltad :)
2013. jún. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
87%
Az egyik ismerősöm egész nap zabál és nem hízik semmit. Kemény 45 kg. Én meg ha már ránézek a kajára már akkor hízok 2 kg-t, pedig nem szoktam sokat enni.
2013. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
100%

és ha valaki úgy is boldog, hogy van rajta némi felesleg? (nem a 200 kilós nőkre gondolok most...) Nem mellesleg, magának akar megfelelni, és nem mások buta elvárásainak?! Szerintem attól, hogy valaki kövér nem kell elítélni, lehet attól jó ember, figyelhet az egészségére, egyszerűen az is lehet, hogy genetikájából adódóan képtelen fogyni. Annyi mindentől függhet az egész, hogyha valaki nem tudja a másik addigi életét, betegségeit, szüleinek nagyszüleinek a tulajdonságait hogyan ítélhet el egy embert? Mi van a kövér pasikkal? Én őket sem ítélem el, rájuk is pont ez vonatkozik, csak ők pasiból vannak, de ugyan olyan emberek mint a nők. Ha egy nő ne legyen kövér, akkor mondhatjuk hogy egy pasi se, mert nem figyel magára meg igénytelen meg stb...? Nem így működik ez szerintem.

19N

2013. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
100%
De van olyan , hogy valaki nem tud fogyni... ez az egész genetika...vannak hízásra hajlamosok és nem ...én kb akkor tudok fogyni rendesen ha 600-800kalóriát eszek , de az meg elég kevés ...
2013. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Egyetértek ma 16:10.
2013. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Aki kövér a saját hibájából, mert lusta, zabál azzal szemben még érthetőbb, de amikor a beteg hormonzavaros csajt kiutálják, hogy hülye tehén...

A másik dolog meg az, hogy 5 éve 51 kiló voltam a 169 centimhez, sovány, most vagyok 59, de a pasim szerint dagi vagyok és fogyjak le. Senki más szerint nem vagyok az, én se látom magam annak - persze, a korábbihoz képest híztam - de ő folyamatosan ezzel piszkál. A neten is látni a csajos képek alatt a hozzászólásokat, aki már nem anorexiás, az alá olyan kedves kommentek jönnek, hogy bálna, bottal se piszkálnám, fogyjon le, azért ezeket a kommentelőket megnézném ők mekkora adoniszok...

2013. jún. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 ASOT ***** válasza:
0%

Egyébként lehetséges egészségügyi okok miatt, hogy valaki nem tud lefogyni van ilyen.

De hogy ebben biztos legyen az illető, mármint ha az akar lenni akkor menjen el egy orvoshoz.


Amennyiben őt nem zavarja a túlsúlya és jól érzi magát a bőrében, akkor sajnos azzal együtt kell élnie, hogy vannak emberek akik nem elég intelligensek és lenézik vagy leszólják emiatt.


De azt is el kell könyvelnie még ha nehéz is, még akkor is ha egészségügyi okok miatt kövér, hogy nem fog minden ujjacskájára akadni egy pasi vagy nő.


A másik meg, hogy ha 10 ember őt elutasítja amiatt, mert ő túlsúlyos és a vékonyabbat válassza amiatt nem kell őt szidni! Mert nem azaz esete ennyi. Csak ebben az esetben a keserűség és a féltékenység már háborúhoz vezet olykor.


Na és igen akik meg le tudnának fogyni és tényleg le tudnának de nem akarnak, azoknak szintén el kell fogadni a fentebb említetteket.


Nem tudom hány éves vagy de 15 nek gondollak köbö.

Azért az idősebb korosztály már intelligensebb és nem nézi le a túlsúlyosokat, csak egyszerűen nem foglalkozik vele.

2013. jún. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
100%
"Aki kövér a saját hibájából, mert lusta, zabál azzal szemben még érthetőbb, de amikor a beteg hormonzavaros csajt kiutálják, hogy hülye tehén... " Hát ez senkire sincs ráírva, hogy bocsika de beteg vagyok légyszi ne utáljatok.... ez nem így müködik, senkit sem lehet utálni azért ahogy kinéz!!!Undorító, hogy ez az emberek legnagyobb problémája , hogy ki hány kiló és most ezért utálom őt mert duci.. mindenki foglalkozzon magával a saját egészségével és a saját problémáival ...
2013. jún. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!