Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Miért vagytok olyan...

Fiúk! Miért vagytok olyan lenézőek/ellenszenvesek a duci/kövér lányokkal?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 16:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
40%
Mert irritál, ha valaki igénytelen, illetve az még jobban, amikor nincs valakinek reális önképe, és "husis" meg "van mit fogni rajtam", "a pasik ezt szeretik, nem a kétdimenziós nőket" jelzőkkel áltatja magát, közben pedig lefolyik a székről.
2013. jún. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

akkor sztem te lófaxt nem értesz a diétához ha nem tudsz fogyni, vagy csak a pajzsmirigyed döglött be

[link]


am én szeretem a duci csajokat is, beindulok tőlük, a kövérektől már nem. ha gondolod küldhetsz egy képet eldöntöm hogy kéne-e fogynod x)

2013. jún. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
És aki nem lenéző velük szemben, mert szereti a duci lányokat? :D
2013. jún. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Lord Keri ***** válasza:
34%

Akár nőről akár férfiről van szó ez a véleményem:


Ha valaki el van hízva az valamilyen szinten egy igénytelenségről árulkodik.


A kövér emberek persze nyugtatják magukat, hogy ők így szépek, de a legtöbb esetben szimplán akaratgyengék.


Engem nem zavar ha valaki kövér, hiszen a saját életét teszi tönkre. Azt viszont már nem tudom elfogadni, ha valaki áldozatnak tekinti magát, hogy ő bizony nem képes lefogyni, pedig aztán életében mindent megtett érte.


Én életem során már több mint 50 kilót leadtam férfi létemre, és annyit birok enni, sőőőt zabálni mint egy ház, úgyhogy tudom miről beszélek.


Természetesen elfogadom azt, hogy van akinek pajzsmirigy alulműködése van és ezért hízik meg, ez egy OK! De ezt az okot ki lehet vizsgálni, SŐŐŐT ki is kell vizsgálni és kezelni, mert ezer féle bajt okoz később. Aki ezt így elfogadja, hogy boccs de nekem hormon zavarom van, az egyszerűen igénytelen és nem foglalkozik az egészségével.


Aki pedig hízásra hajlamos az is kis diéta és mozgás segítségével hatásos eredményt tud hosszú távon elérni.


Rengeteg olyan módszer van ami nem olyan vészesen megerőltető ilyen pl a Kalória számolás is!


Mindenki képes lefogyni, a többi csak kifogás...

2013. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
100%

Embereek! Már füstöl a fülem ennyi sületlenségtől amit összehordtok ide! Ez az örökös téma hogy ki a duci, ki nem, ki az igénytelen, ki nem, már a könyökömön jön ki! Hát legyen már annyi eszetek, hogy mindenki úgy gondolja az ő ízlése a tökéletes. Ennyi erővel kezdhetnénk blamálni azt is, hogy akinek nincs 50es karja, az nem is férfi! Aki nincs 180magas, az nem is férfi! Aki nincs 100kg, az nem is férfi! És igen, tudom, hogy most 30ból 1 olyan akad aki kihúzhatja magát. Akkor most az összes többi selejt, és mehet a kukába? Ó, azért nem, hát csak akad olyan igénytelen lány aki velük is szóba áll!

Nos? Megfordítva is olyan rendkívül vicces dolog? Ezt persze csak a ducilenézőknek szántam!

2013. jún. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!