Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet azért nincs barátnőm...

Lehet azért nincs barátnőm már egy jó ideje, mert nem szeretek kezdeményezni és várom, hogy egy nő szedjen fel?

Figyelt kérdés
Nem értem miért, de ha felmegyek egy társkeresőre vagy egy szórakozóhelyre egyszerüen csak várok, de senki nem jön oda hozzám. Ezt ti is tapasztaljátok? Jóó nem vagyok egy szépség, de olyan csúnya se, azt mondják átlagos. Szeretnék már barátnőt, de úgy hogy ne nekem kell ismerkednem, úgy mint ahhogy ez a hugomnál van
2013. jún. 6. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha tudod a választ, miért nem teszel ellene?
2013. jún. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A Katie válasza:
"szórakozóhelyre egyszerüen csak várok, de senki nem jön oda hozzám" - mondd, hogy ezt Te sem gondoltad komolyan.
2013. jún. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A Kate

Dehogynem. Ha hugomhoz odamennek, akkor hozzám miért nem?

egyenjoguság van csak azért mert fiuka vagyok, azért nem jönnek oda

2013. jún. 6. 12:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Várhatod, de felesleges. Én is átlagos vagyok (talán kicsit jobb) elég sokat járunk el barátokkal, de nagyon ritka az h odajöjjön egy nő magától ismerkedni. Vagy ha mégis, akkor a csúnyák (mert amúgy őhozzájuk sem menne oda senki).
2013. jún. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Talán mert PASI vagy ha nekem bejön egy pasi szemezek vele és ha bejövök neki oda jön hozzám de én biztos nem fogok oda menni hozzá ez a pasi dolga nem a csajé persze sok ribi van aki mászik minden izmos pasira..
2013. jún. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol élsz te, rossz helyekre jársz mert általában már a nők jönnek oda a pasikhoz. Én se vagyok szépség sőőt, de hozzám mindig jönnek, elég jó nők szerencsére
2013. jún. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mondd már kedves hogy hol van egyenjogúság!


Én annyit mondok, ha kell barátnő akkor légy férfi! Mert szerintem egy nőnek sincs kedve egy kisfiúval kezdeni...

2013. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem szimpi vagy, kis aranyos én lehetsz úgyis írányító típus vagyok és már elegem van a sok domináns faszikból. Hidd el sok nő vágyik ilyen pasira, szóval írtam is egy privit neked, ha gondolod ismerkedhetünk :) 26L és csinosnak mondanak
2013. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
:D csinos és 26%-ban értelmes válaszokat .... :D
2013. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ez esetben a legegyszerűbb megoldás az ha te kezdeményezel,

ennyi.

Hidd el a problémád eddig tart tovább nem érdemes rajta gondolkozni.

Sok sikert, hajrá!

2013. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!