Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudnátok könyveket, vagy...

Tudnátok könyveket, vagy oldalakat mondani ahol ismerkedésről lehet olvasni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy pinabubus, és szeretnék egy kicsit fejlődni kommunikáció terén. Olyanra gondolok ahol leírják mikre kell odafigyelni például ha leszólítok valakit, hogy kell vezetni a beszélgetés fonalát hogy jó hatást tudjak tenni stb.

2013. jún. 6. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
a metakommunikációra, hogy eleve ne olyat szólíts le, aki nem is akarja, hogy közeledjenek felé. szóval inkább erről olvass.
2013. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
PINABUBUS :'D
2013. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gyakorlás...
2013. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hirsch Attila

könyv, cd, virtuális dokumentum

Nem olcsó egyik sem, ugyan azt tartalmazzák.

[link]

Valahol hírlevélre is fel lehet iratkozni de azt most nem találtam. Vannak benne videók, élménybeszámolók azoktól akik használták a könyvet, ízelítő a könyveb részletesebben leírtakból.

Annyi ami nem tetszik hogy folyton hajtogatja hogy vedd meg vedd meg majd a könyvben olvashatod stb

2013. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1-es és 4es :)
2013. jún. 7. 13:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor nekem ne köszönd! Tényleg csak könyvekből tudsz rájönni!! Élethelyzetekben a saját károdra tanulva gyakorlással semmit sem érhetsz el!!! >:(


Ne bassz fel, jó!!?? Mozdulj ki ismerkedni!!

2013. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak a te válaszoddal nem vagyok sokkal beljebb, mert ezt magamtól is tudom. De a probléma épp az hogy nem igazán van annyi önbizalmam hogy leszólítsak bárkit jelenleg, és ezért szeretnék valamilyen forrásból egy kicsit fejlődni, mert azt remélem hogy ez meghozza a bátorságom egy kicsit.
2013. jún. 10. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!