Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mennek a normális nők...

Miért mennek a normális nők is a "rosszlányok" után, tök helyes csaj és ugy kifesti magát, h szinte már nem is ő, nem az ő stílusa, ezért nem találni normális lányt?

Figyelt kérdés
mmiért teszik olyan magasra a mércét pasi téren? szinte a normális lányok is elvegyülnek a hülye csajok között, divat lett az egoizmus, telozzunk akkor is ha nem csinálok rajta semmit, csupa olyan érv ami az ismerkedést is megnehezíti
2013. jún. 7. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
hogy mi?
2013. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy ténylegesen megtehetik sajnos,hogy magasan legyen a mérce náluk,ahogy én látom a mai világban ha van pl. egy normálisan kinéző csaj,nem fogja a mércét alább adni,hiszen van még 50 másik srác akinek kellene ez a hölgyemény.Abból pedig bőven tud válogatni kénye-kedve szerint.Egymástól lesik el a sok hülyeséget,meg meg akar felelni a barátnőinek is,illetve az intelligencia hányadosuk is exponenciálisan csökken. :)
2013. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi köze a sminkelésnek ahhoz, hogy ki normális és ki nem?

Én pl ízlésesen festem magam és normális vagyok. A mércém meg akkora, amekkora, nem is kell minden pasinak megugrania, bőven elég, ha az az egy eléri, aki nekem is kell.

A többiek nem érdekelnek, sem a véleményük, sem a sirámaik.

2013. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
akkor meg minek írtál ide drágám ha mások nem érdekelnek
2013. jún. 7. 16:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert azt látják, hogy erre van kereslet, tinikorultól fogva. Még akkor is, ha a k.rvásan öltözködő csajok ált. csak 1-1 estére, 1-1 hétre kellenek a srácoknak... főleg ha egy alapvetően önbizalomhiányos, nem top 10-es szépségű lányról van szó. Azt látja, hogy az ilyen csajoknak mindig van valakijük, ő meg a kutyát nem érdekli kb. És ezek közül sokan annyira félnek az egyedülléttől, meg hogy nem tudnak beilleszkedni, hogy elkezdik a menőbbeket utánozni.


Egyébként más kérdés, hogy te kívülállóként honnan tudod, hogy az nem az ő stílusa. A mércéről pedig - értelmes nőnek igenis vannak elvárásai és mércéi. Az más kérdés, hogy ennek összhangban kellene lennie magával, és nem szabad irreálisnak lennie.

2013. jún. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szabad ország, ott nyilvánítok véleményt, ahol akarok, és nem vagyok a drágád. max szeretnéd... :-)
2013. jún. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Arról meg nem is beszélve, hogy nem néznének ki így, ha nem csak az ilyeneket vennének észre a pasik.

Ha meg nem sminkeli magát azonnal rá van fogva, hogy igénytelen és hasonlók.

2013. jún. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
7. ez mondjuk igaz. Egy csomóan összetévesztik a semmilyen sminket az enyhe, szépítő sminkkel, ha meg egy csaj nem sminkel, és mondjuk látszanak az arcán a vörösség, a pattanások, a bőrszínegyenetlenség, akkor meg fujjognak össze-vissza, hogy milyen igénytelen meg bányarém.
2013. jún. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha szexel, akkor ribanc, ha nem, akkor vagy frigid, vagy leszbikus,

Ha nem sminkel, észre se veszik, vagy kapásból igénytelennek mondják,

Ha buta, lenézik,

ha okos, megijednek tőle.

Ha szókimondó, az nem nőies,

Ha szende, akkor meg egy idő után az lesz a baj, hogy "jaj, nem tudok vele beszélgetni."

hagyjuk már.

2013. jún. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es és 8-as!


Nem ny*morék páva fiúkkal,meg izomemberekkel kell csak szóba állni,akkor talán látnátok és hallanátok mást is,keressetek intelligensebb egyéneket.Olyan hülyeségeket beszéltek,engem pl. nem érdekel hogy sminkel vagy sem és vannak-e bőrhibái ha tetszik egy lány.ennyit erről :)

2013. jún. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!