Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért jegyzik meg mostanában...

Miért jegyzik meg mostanában ennyien, hogy szép vagyok?

Figyelt kérdés

29 éves lány vagyok és már 3 éve nincs barátom. Lehetséges, hogy ez látszik rajtam nagyon és ezért mondják ennyien?


Sokszor megyek társaságba, ott ha beszélgetek valakivel, valahogy mindig előjön egy ilyen megjegyzés legyen fiú vagy lány az illető.. Általában közvetlen vagyok az emberekkel, kedves lánynak tartanak, de nem vagyok az a nagyon magabiztos fajta. Viszont már sokszor zavarba hoz, hogy miért kell ezt így mondogatni. Olyan szerencsétlennek tűnök, akit erősíteni kell?


Nem vagyok az a cicababa típus. Az átlagosnál nagyobb az orrom, tehát az klasszikus szépség se, de sminkelem magam szolidan, meg azért igyekszem csinos lenni, de nálam ezerszer szebb lányok vannak, mégse mondogatják nekik mindig, hogy milyen szépek.


Csak arra lennék kiváncsi, hogy ha ti társaságban vagytok, akkor milyen típusú lányoknak jegyzitek meg, hogy szépek? Az ilyen kicsit szerencsétleneknek, akiken látszik, hogy nincs pasikjuk régóta?


2013. jún. 8. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

csak akik tényleg azok

de mondjuk felszedős dumának is jó kiindulás

2013. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már több embertől is visszahallottad akkor valószínűleg azért mondják, mert tényleg az vagy. Ne kelljen még itt fényezni nekünk is az egodat:) Persze kép nélkül nem fogjuk, tudni megmondani igazuk van-e. De azt már kérni fogják PM-ben ezren mint szűzszakértők:D
2013. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez most baromira nem logikus.. :D Most az a bajod, h sokan mondják, h szép vagy? Nem hiszem, h azért mondanák, mert nincs barátod, hanem mert úgy is gondolják az emberek. Jobb lenne ha mindig azt hallgatnád, h fuu de csúnya vagy?... Ennek inkább örülj!
2013. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pár ember szerint cicababás vagyok és mégis megjegyzik,hogy szép vagyok és pasim is van évek óta mégis mindig megdicsérnek.Viszont én is ilyenkor ,ha lány dicsér meg mondom ,hogy te is jól nézel ki nehogy bunkónak tűnjek.Viszont van egy barátnőm aki agyon szokott dicsérni,hogy milyen jól nézek ki és ő is így akar ki nézni viszont ez néha idegesít már.
2013. jún. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pinkpancser ***** válasza:
Mutasd magad és megmondjuk, hogy csak bókoltak, vagy valós véleményt mondtak! Egyébként nem feltétlenül kell tipikus szépségnek vagy cicababának lenni, lehetsz szép anélkül is!
2013. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!