Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan lányok...

Vannak itt olyan lányok akiknek az idösebb pasik jönnek be? 35\F

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 15:01
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne :D szintén 35/F
2013. jún. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
igen 49 évig szerintem nem kell leírni a pasikat.
2013. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim válasza:
Volt egy exem akor ő 22n én 25f, egy másik pasiért dobott. 45 körül volt. Már örülök neki, a párom ezerszer többet ér. Ugyhogy: vannak ilyen picşák.
2013. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 Derpette ***** válasza:

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a lányok nagy többségének az érettebb férfiak jönnek be...de a kor nem jár feltétlen tapasztalattal és bölcsességgel ;)

Te hová sorolnád magad?

2013. jún. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
engem az érdekelne Kérdező, hogy neked hány éves csajok jönnek be? 20?
2013. jún. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
A korkülönbség dolog egy nagy baromság,mert nemondja már azt nekem valaki,hogy tudatosan megválogatja mindenki kibe,mikor,hol legyen szerelmes.Mert ez az érzés jön,ha akarod,hanem.Persze hozzáteszem azért nem a 15-50éves felállásra gondolok..
2013. jún. 8. 15:58
 7/42 anonim ***** válasza:
légyszi válaszolj, 20 évesekkel szeretnél ismerkedni?
2013. jún. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 Derpette ***** válasza:
Ez most mire volt válasz?
2013. jún. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom a 20 éves korosztály elég vicces,sok lánynak lessz elege bellölük,mert még nem élték ki magukat,inkább a haverok meg buli,mint a párjuk,ha nem hiszed akkor tedd fel a kérdést,többségében igazat fognak adni nekem..


..céltudatos férfi vagyok, aki tudja mit szeretne elérni az életben, és hajlandó vagyok ezért áldozatokat is hozni!


Van saját lakásom,munkám,nem iszom,nem bulizok,nem bújok anyukám szoknyája alá,kérdsemböl itélve gondolom még szüznek is tartasz..mintha nem láttunk volna még ilyen fellást..:)

2013. jún. 8. 16:07
 10/42 Derpette ***** válasza:

Abban igazad van, hogy a fiatal fiúkkal általában nagyobb a rizikó...én is égettem már meg magam...na, de inkább huszonévesen bulizzon, nőzzön és tegye, amit a vére diktál :)

Látom te nem az a tipikus gyerek-felnőtt vagy, akire utaltam...ha minden rendben veled, akkor nem értem a helyzetedet. Nekem az az elméletem, hogy minél idősebb egy férfi annál kapósabb...nőknél meg pont fordítva.

2013. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!