Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan lányok...

Vannak itt olyan lányok akiknek az idösebb pasik jönnek be? 35\F

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 15:01
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Sajnos nem derül ki a pontos életkor..
2013. jún. 8. 17:25
 32/42 Derpette ***** válasza:
A kérdés kiírójára gondolsz? A második 25-öt ír... :)
2013. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
Szerintem ha 18 éves a lány akkor szinte semmi nem gáz mert felnöttkorú..
2013. jún. 8. 17:32
 34/42 Derpette ***** válasza:
Nagykorú...de nincs olyan nagy különbség egy 16 és egy 18 éves ember között...nagyjából nullát közelíti az élettapasztalatuk és az önismeretük.
2013. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

ma 17:36

A lányok hamarabb érnek és kell szerintem a 18 év,alatta tényleg éretlenek még szerintem is..

2013. jún. 8. 17:41
 36/42 Derpette ***** válasza:
Félreértesz :) Szerintem felette is éretlenek még egy pár évig...ahogy betöltik a 18at nem kapnak rögtön egy adag tapasztalatot...ennek idő kell, érted?
2013. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Értem már igen..Akkor mindenképp 20 vagy felette..Bár lehetnek kivételek..
2013. jún. 8. 17:47
 38/42 Derpette ***** válasza:
:)
2013. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon érdekes, én ezen a dolgon gondolkozok mostanában. 17 éves lány vagyok és ahogy körülnézek a korosztályban, felteszem magamnak a kérdést: "belőlük lesznek férfiak?" Azt leszögezném, hogy kivételek nyilván vannak, de annyira ellányosodtak a korombeli fiúk, hogy nem tartom kizártnak, hogy majd egy nálam jóval idősebb férfival kötöm össze az életem. DE! Az benned, kedves kérdező, nem merül fel, hogy ha mondjuk egy 18 éves lánnyal összejönnél, mennyivel több akadályba ütközne a kapcsolatotok, mintha egy 30 év körüli hölggyel élnél kapcsolatban? Gondolj bele, hogy egy fiatal lány szülei biztosan elleneznék a kapcsolatot, valamint a környezeted sem biztos, hogy könnyen feldolgozná. Aztán ott van a másik kérdés: mikor akarsz gyereket? Mert talán a lány 30 éves korában akar szülni, Te viszont már most akarsz. Vagy ott vannak a külsőségek... Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a Te korosztályod nem lehet vonzó (sőt! Nagyon sok jóképű, érett férfit lehet látni!), de tartod magad olyan jól, hogy megfelelj egy zsenge, fiatal lánynak?


Az utolsó kérdésem pedig: mi vonz Téged a fiatal lányokban?

2013. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Ha a szülök elleneznek v mit akkor az csak mégjobban kell,nem hallotad még azt a mondást hogy a "tiltott gyümölcs mindig jobban izlik" ? Gyereket nem szeretnék,és ennek számos oka van,apropó találkoztam olyan lánnyal képzeled aki ugyanaezen a véleményen volt mint én gyerek kérdésben,azt mondta rá egyszerüen hogy: Nem akarok vele kinlodni,nincs bennem semmi anyai ösztön sem,és abból a pénzböl inkább körbeutazom a világot amit felnőtkoráig ráköltök..Ugyanezen a a véleményen vagyok én is! Nem érdekel a gyerek nem szeretnék és már le is irták helyettem hogy miért nem..Hogy mi vonz egy fiatal lányban? pont a fiatalsága,maga a kinézete meg még hogy testileg is sokkal kivánatosabb,rengetegen megtalálták igy a párjukat hogy a lány ilyen fiatalabb volt,millió kérdést vagy történetet tudnék belinkelni ezzel kapcsolatban,szóval akkor gondolom ők is hülyék és a "gáz" kategoriába tartoznak csak mert megtalálták a boldogságot..
2013. jún. 8. 18:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!