Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Lányok, akiknek idősebb barátjuk van! A család hogyan fogadta a dolgot?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk 10-15 év a korkülönbség, akkor a szülőknek hogy érdemes tálalni a dolgot? Úgy, hogy lehetőleg ne legyen balhé, és elfogadják. Apránként beadagolni, vagy egyből az egészet elmondani és be is mutatni?

Akinek van ötlete, tapasztalata az írjon!

Köszönöm előre is. :)


2013. ápr. 6. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy 13 és 28 vagy 30 és 45...
2013. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30 évesen egy 44 éves férfinak tetszem, és anyukám egy szóval sem említette, hogy túl idős lenne hozzám.. szóval nagyon igaz, amit az első írt, nem mindegy, hogy milyen korban van ekkora korkülönbség!
2013. ápr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem barátom 30 éves, én 23! Nekem jól fogadták,anyum mindig is mondta,hogy hozzám idősebb pasi illik,nem fiatalabb(eddig csak olyanok vagy velem egykorúak voltak)!Nekem itthon nem volt belőle balhé,igaz kicsit féltettek,nehogy ki használjon,vagy átverjen!Viszont ismerték ha nem is olyan jól,akkor látásból,+ a szüleit is..mivel mi egy községben élük 5-10 percre egymástól!Plusz én nem egyszerre mutattam be itthon,először mi találkozgattunk,aztán egyszer egyik séta alkalmával ide jöttünk hozzánk
2013. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
legjobb barátnőm 19 évesen állt össze 50 éves mozdonyvezetővel, lebuktak a lány szülei előtt az állomáson, a barátnőm megkapta a fejmosást, és elköltözött a pasihoz, akivel védekezés nélkül szexel, és most lehet hogy terhes is, szüleivel rossz a kapcsolat
2013. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem mindegy hány éves vagy és hány éves a pasi. Nekem 23 évesen volt egy 35 évessel kalandom, de a szülők ellenezték, nagy cirkuszok, balhék voltak. Vége is lett hamar, de nem a szülők miatt.
2013. ápr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az meg, hogy tálalod, ahogy kijön rá a lépés, mondd el a szüleidnek és kiderül egyáltalán meg akarják e ismerni, vagy kezdődik a kőkemény terror otthon ellened ha nem fogadják el. Készülj fel, hogy egy nyugodt perced nem lesz, ha ellenezni fogják .

Hány éves vagy ?

2013. ápr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, ő 33. Tudom, hogy elég durva, én is régen pont hogy elítéltem a nagy korkülönbségeket, hogy fúj, milyen már, de őt annyira szeretem, hogy teljesen megváltozott a véleményem. Tudom, hogy ez neki sem egyszerű, de szeretném, ha a szülőkkel jó lenne a kapcsolatunk. Neki az enyémekkel, meg fordítva is.
2013. ápr. 6. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!