Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki segitsen mitévő legyek?...

Valaki segitsen mitévő legyek?! :S

Figyelt kérdés
Az a nagy helyzet hogy igazából fölöslegesnek érzem magam,eddig egy csomó csaj átvert,átbaszott,úgy megpróbáltam kedves normális odafigyelő pasi lenni,de nekik a bunkó beképzelt tipikus gyökér kellett,oké ezzel nincs is gond alapon majd lessz másik de sajnos nincs....mert ugye a meló miatt sajnos arra nincs időm hogy rendesen (kisz.rjam magam),1hónapja kb voltam discoba haveromékkal ahol volt egy 17éves kiscsaj(akit jó ideje ismertem) aki nagyon bejött nekem csak sajnos hiába tepertem,küzdöttem úgymaradt hogy barátok maradunk,de a gyerekkori haverom kb 10perc alatt közelebb került hozzá mint én 1éves munkával(nem akartam tovább ottmaradni hogy lássam a végeredményt mert nagyon fájt volna)......ami szörnyen feszültté,idegessé tesz,és tudom hogy a csajnak bejön a gyerek hiába is tagadja,am ez a spanom (d.gta) a volt nőmet,jó már nem voltunk eggyütt de akkor is ez szerintem nagyon megalázó (mert ugye a legjobb haverok nem jönnek össze egymás volt csajával,alapszabály szerintem....) ,amúgy nem nézek ki rosszul (sztem) de ez a sorozatos sikertelenség,kudarcok kezdenek teljesen kinyirni idegileg...... (nem alszok,ideges,ingerült vagyok),és egyszerüen nemtudom hol keressek magamnak normális csajt (meló szinte minden időt elvesz),lehetne fiatalabb is nem gond csak hogy sajnos azoknak sem vagyok elég jó..HELP!!!22/F
2013. jún. 9. 04:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Neked is csak ugyanazt tudom mondani, mint mindenkinek:

Hiszek benne, hogy mindenkinek van egy lelki társa a világban, és egyszer, ha nem is most, de egyszer majd mindenki megtalálja a másikat, ám ehhez lehet, hogy egy kicsit sok időre van szükség, de nem szabad kétségbe esni, hiszen egyszer majd mindenki rátalál a nagy Őre és akkor happyend lesz a vége...

Miért nem tudja ezt mindenki felfogni?! Hajj, ezek a nagy csalódások és szörnyűségek... Bezony ám, ezt teszi velünk, emberekkel a szerelem.

De azért szorítok neked is, tudom, hogy egyszer majd rád talál a szerelem és akkor nagyon boldog leszel! Szóval csak előre nézz, ne keseredj el, ha valami nem jön össze, és HAJRÁ!!! :)

2013. jún. 9. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy a lesz-et egy sz-szel írod és máris nem tűnsz majd annyira primitívnek, és talán a lànyok is jobban odafigyelnek majd rád.
2013. jún. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Hiszek benne, hogy mindenkinek van egy lelki társa a világban, és egyszer, ha nem is most, de egyszer majd mindenki megtalálja a másikat"


Azt elfelejtetted hozzátenni, hogy semmi sem garantálja, hogy a "megtalálás" ebben az inkarnációban történik meg.


A kérdésre válaszolva: jobban néz ki a haverod, mint te.

2013. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!