Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol vannak azok a komoly,...

Hol vannak azok a komoly, rendes lányok akiket nem zavarja, ha a párja 10 évnél idősebb?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokan sokallják, de vannak akik nem és ez kell nekem. Persze egy olyan lány aki komolyan gondolja és rendes. Hol vagytok csajok?:/
2013. jún. 9. 18:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha tényleg fiatalabbnak nézel ki, akkor biztos simán összeszedhetnél fiatalabb csajokat. Persze az is kérdés, hogy mit értesz komoly kapcsolat alatt?

Én 20 vagyok és nekem is volt 30 feletti párom. De viszont azt hozzá kell tennem, hogy meggondolnám kétszer is, hogy belemenjek-e ismét ennyivel idősebb pasival kapcsolatba.

2013. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
engem csak akkor vonz idősebb pasi, ha lenyűgöz a műveltségével és intelligenciájával, de túl nagy korkülönbség esetén, nem mernék belemenni kapcsolatba
2013. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolat alatt azt értem, hogy nem szex kapcsolatot akarok hanem szerelmet.
2013. jún. 11. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!