Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Honnan lehet tudni, hogy egy srác haverkodni akar vagy meleg?

Figyelt kérdés

Van a lépcsőházban egy srác, aki most költözött be és mindig odajön hozzám dumálni. Kért cigit aztán beszélgettünk mindenféléről.

Ha kiviszem a szemetet tuti megjelenik és beszélgetni szeretne. Nem tudom hogy mit akar. Mondta hogy most került Pestre, szóval lehet hogy haverokat keres. Mindenesetre olyanokat mesél, hogy holnap megy virágokat venni a lakásába meg ha ilyen hőség lesz beül egy citrusos habfürdőbe. Meleg lehet?

Én az vagyok és nekem tetszik amúgy, de nem akarom lerohanni. Azt se szeretném, hogy ha ő esetleg rájött, hogy meleg vagyok, akkor kihasználna, és érdeklődést színlelne hogy növeljem az egóját. Elég bizalmatlan vagyok sajnos.



2013. jún. 8. 22:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
36%
A normálisabbak melegben hideg vízzel zuhanyoznak. Aki ilyenkor beleseggel egy jó meleg citrusos habfürdőbe, az tuti homár.
2013. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
100%

Ha puszit is akar adni, akkor tutira meleg.

Egyébként az, hogy egy egyedül élő pasi virágot vesz, meg törődik magával, attól még nem lesz meleg.

2013. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele többet, aztán majd kiderül, ha az. Egyébként szerintem virág (növény?) vásárlás + citrusos habfürdő nem feltétlen meleg dolog (mondom ezt úgy, mint hetero férfi), mondjuk én nem élek vele.
2013. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim válasza:
87%
Jol gondolom hogy csepelen laksz?
2013. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 A kérdező kommentje:
Nem Csepelen lakom. Ott is ilyenen tűnődik valaki éppen? :D
2013. jún. 8. 22:27
 6/72 anonim válasza:
100%
Igen , Igen. :D 4.voltam
2013. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 A kérdező kommentje:

:D pedig poén lett volna, ha pont te vagy az :)))

Most azon pörög az agyam, hogy ha áthívna esetleg hogyan reagáljak. Mert már mondta hogy ha meglesznek a virágok megmutatja.

2013. jún. 8. 22:47
 8/72 anonim válasza:
100%
Ó remélem összejön valami ki tudja. :D
2013. jún. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 ftf1983 ***** válasza:
100%
Ha meleg, akkor lehet kiszúrta, hogy Te is az vagy. Mint tudjuk a gaydar sokaknál működik :D Ha szimpatikus Neked, akkor sodródj :D
2013. jún. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
100%

Legyél természeres, ne legyél ennyire bizalmatlan, pláne, ha tetszik a srác :)

Remélem jól alakulnak a dolkok :)

Majd írj ha vannak fejleményk :)

2013. jún. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!