Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagy baj van velem, ha csak...

Nagy baj van velem, ha csak akkor tudom ezt a laza, humoros, pimasz, idióta igazi énemet adni a csajozásban, ha nem látják a lányok a külsőmet, nem tudják hogy nézek ki?

Figyelt kérdés
Valahogy komálják, hogy ilyen vagyok sokat érdeklődnek, de valahogy, amikor facebooon látják a képem úgy, még kedvem sincs nekem tetsző csajokra írni, így meg csak olyan lányok írnak ott rám, akik nem eseteim, csak ők tepernek meg minden, de akárhányszor is próbáltam szép csajoknál, amint látták aképem, valahogy úgy éreztem kevés vagyok nekik, tuti rondának tart és valahogy nem is ment a dolog, bár szerintem tényleg nem is jöttem be nekik. Érdekes mód viszont, amikor valami chat oldalon vagy itt is csajokkal dumálgatok és nem látják a képem, sokaknak bejövök jellemre, meg folyton érdeklődnek felőlem, mintha jobban menne úgy a csajozás, ha nem látják a külsőmet, mintha így jobban bejönnék a lányoknak.
2013. jún. 12. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
önbizalomhiány... ismerős rondának érzed magad... bámuld magad a tükörben naponta többször mosolyogj magadra mondogasd h “helyes vagyok“ “jól nézek ki“ stb nekem bevállt szeresd meg a külsődet is és megváltozik a kisugárzásod valamit lesz önbizalmad a szövegeidet letolni:)
2013. jún. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jaja, ha ronda vagy, próbálkozz először írásban, és lehet, hogy egy lány beleszeret a lelkedbe.


Azért remélhetőleg nem vagy túl ronda, mert akkor nem fog.

2013. jún. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt a tükrös dolgot meg nem értem.


Adott egy ömbizalomhiányos ember, aki azt ismételgeti magának a tükörben, hogy ő "helyes". De miért kéne hinnie egy csúfságnak?

2013. jún. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaja.
2013. jún. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 LeftBehind ***** válasza:
Legutóbb mikor kipróbáltam ezt a tükrös marhaságot,pofon köptem a tükörképem.
2013. jún. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha az segít akkor vigyorogj a tükörbe pimasz idióta r.hadékként, aztán hátha megszereted a pofád és hátha látszik is az ez után rólad készült képeken.
2013. jún. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel az önbizalomhiány a probléma és ez az önbizalomhiány arra vezethető vissza hogy rondának tartja magát a kérdező ha elhiteti magával hogy ő márpedig jól néz ki akkor megnő az önbizalma de ettől még ronda marad.... viszont ha megnézitek rengeteg ronda srácnak van hihetetlen jól kinéző párja ez csupán arra enged következtetni hogy a nők az önbizalommal gazdag pasikat szeretik attól hogy ronda vagy még lehet jó nőd... egyébként is a nők abba szeretnek bele amit hallanak a férfiak a vizuális típusúak
2013. jún. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!