Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem lehetnek a 12-14...

Miért nem lehetnek a 12-14 éveseknek érzéseik? Miért kell leszólni?

Figyelt kérdés
12/L

2013. jún. 13. 13:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehetnek érzéseik, csak a kortársak általában még elég gyerekek hozzá, hogy ilyenkor békén hagyják az embert, inkább megragadnak minden alkalmat, hogy kicikizzék a másikat. A felnőttek/idősebbek meg állandóan abban vannak, hogy ez még csak gyerekszerelem, semmi komoly. Tény, hogy gyerekszerelem, de attól még lehet komoly, a benne lévő emberek számára mindent jelenthet.


Túl kell esni ezen és keresni mindig azokat az embereket, akik komolyan tudnak venni és nem csak cseszegetnek.

2013. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

dehát egy kapcsolat alapja a szerelem, nem?

te milyen kapcsolatot akarsz, amiben nincs szerelem sem? akkor mi van benne???


lehetnek érzéseik, csak éppen szalad velük a világ.

2013. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy olyan kapcsolatot akarok amiben nincs szerelem???
2013. jún. 13. 15:24
 14/18 Emberek ***** válasza:
100%

OFF:

#1! azért ennyire ne általánosíts! igenis lehetnek érzéseik, legfeljebb nem olyan komoly, és nem olyanfajta mint egy felnőtt embernek.


#3! "a szex nem egy 12, de szerintem nem is egy 15 évesnek való. Egyszerűen fejben nem érett rá."

ezt nem tudom szó nélkül hagyni.. itt is egy nagyon nagy általánosítás. képzeld vannak olyanok, akik igenis érettebbek kortársaiknál, és ezáltal érettebben is gondolkoznak. nem értem miért írtad amit írtál, persze az is lehet, hogy nekem csökkentek a képességeim... és felhívnám a figyelmed arra is, hogy a Te korosztályodban is vannak gyerekes gondolkodású/viselkedésű teremtések! a szellemi érettség nem csak a kortól függ!



ON: viszont a 11-es válaszolóval teljes mértékben egyet tudok érteni. kivéve azt, hogy piszkálják a másikat (persze vannak ilyenek is), de ma már inkább az a "menő" ha jársz valakivel

Üdvözletem!

2013. jún. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%

Dehogy... De, attól függ, hogy mire gondolsz. A szerelmi kapcsolatokra, vagy csak simán az érzésekre?


Nem mindegy.


1.) Ha szerelemre gondolsz, hát persze, éld csak életed, de sex tényleg ne legyen. Én, 14 évesen nehezen, de tartóztatom magam. Tudod, a szüzesség olyan dolog, amiből az embernek csak egyetlen darabja van. Vigyázz rá...


2.) Ha itt arra gondolsz, hogy mennyi igazságtalanság történik veled, akkor... hát akkor ebbe belekötnék. :(

Nagggggyon sok ilyen van, tudom, mit érzel, én is voltam ennyi idős, sőt, még most is benne vagyok ebben. Ne aggódj, el fog múlni. Tudom, néha iszonyú nehéz, de próbáld meg lenyelni ezeket, majd higgadtabb fejjel picit átgondolni. Ne ítélj rögtön, hogy aztán berohansz a szobába, és magadrab*od az ajtót. Azzal csak azt éred el, hogy megütnek a szüleid, és szaródik a kapcsolatod velük.

Nem éri meg... Nem jobb szeretetben élni?


Na, tehát, ügyes voltál, hogy végigolvastad, és nem tekerted el ezt a szöveget. Kitartás, ki fogjuk nőni ezeket! XXDDD


14-F

2013. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Engem is nagyon zavar =(

Ilyenek, hogy tanuljál babám, ne pasizz, stb...

2013. júl. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 BeuusC. válasza:
lehetnek érzések. Én most 14 éves vagyok. 12évesen egészen másképp gondolkoztam. Csináltam olyan dolgokat hogy most azokért ég a pofám hogy milyen hülye voltam. Nagyon megbántam amiket csináltam akkor egy fiú miatt. 13 évesen is voltak meredek húzásaim és azokat is tökre megbántam. Most is lesz biztosan majd de már tudom mit nem szabad az ilyen "kapcsolatokban" csinálni. És volt nekemis egy fiú akit tényleg szerettem megszerettem és 1éven keresztül szerettem. Tudod mit "szerettem" benne? Hogy olyan jól néz ki. Izmos, kocka hasú. Legjobb barátok voltunk de nem szerettem és annyira beadtam mindenki elhitettem saját magammal hogy szerelmes vagyok és hogy mennyire szenvedek miatta. Most már kicsit komolyan gondolkozok és életemben nem voltam még szerelmes erre jöttem rá. Na ezért szólják le a 12-14 éveseket.Bocsi hogy hosszú lett.
2013. júl. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mert ilyenkor az ember sok változáson megy keresztül. Minden nap változhat. Sose lehet tudni, most ezt miért mondja, miért csinálja.:S Ha leszólnak, te ne is foglalkozz velük. :)

Mindenkinek vannak érzései főleg nekünk, 12-14. Ha ezeket nem tartják tiszteletbe, az az ő bajuk. Légy mindig önmagad, és hallgass a szívedre, de ha az agyad S.O.S. jeleket küld, akkor inkább arra hallagass.:D

:) remélem választ adtam a kérdésedre.:)

2013. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!